Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2011, 13:05

autor: Hed

Zobacz jak powstawała polska wersja The Elder Scrolls: Skyrim!

Polonizacja gry The Elder Scrolls: Skyrim będzie jednym z największych tego typu przedsięwzięć w Polsce. Już teraz możecie zobaczyć jak przebiegały prace nad polską wersją produkcji studia Bethesda, w których wzięli udział Piotr Fronczewski, Henryk Talar, Krzysztof Kowalewski i Wiktor Zborowski.

AKTUALIZACJA: Materiał odnoszący się do newsa został usunięty na prośbę Bethesda Softworks.

Piotr Fronczewski, Henryk Talar, Krzysztof Kowalewski i Wiktor Zborowski to aktorzy, których usłyszymy w zlokalizowanej wersji gry The Elder Scrolls: Skyrim, przygotowanej przez firmę Cenega Poland. Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego: już dzisiaj możecie poznać kulisy powstawania polonizacji produkcji studia Bethesda Softworks.

O tym, że Skyrim jest ogromną grą przekonywać nie trzeba chyba nikogo. Bethesda jest znana z tworzenia jednych z największych światów RPG w branży. W pracach nad polonizacją najnowszej odsłony The Elder Scrolls wzięło udział 90 aktorów, a rozmiar wszystkich tekstów w grze to ponad 1 200 000 słów.

The Elder Scrolls: Skyrim trafi do sprzedaży w listopadzie. Gra trafi na komputery osobiste (159,99 zł) oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3 (239,99 zł). Polską wersję otrzymają tylko posiadacze pecetów. W samej produkcji przeniesiemy się do tytułowej krainy, aby podjąć walkę ze smokami przy użyciu oręża, podstępu, magii i smoczych okrzyków.