Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2012, 13:14

Zobacz jak powstaje dubbing do Uprising44: Powstanie Warszawskie

Jakiś czas temu mieliśmy okazję usłyszeć pierwsze próbki głosów z gry Uprising44: Powstanie Warszawskie. Dzięki nowemu materiałowi video możemy teraz zobaczyć jak przebiega proces nagrywania dialogów.

Z każdym miesiącem wiemy coraz więcej na temat gry Uprising44: Powstanie Warszawskie. W grudniu mieliśmy okazję obejrzeć pierwsze screeny, a teraz dzięki nowemu materiałowi umieszczonemu w serwisie Gazeta.tv możemy zobaczyć jak przebiega proces nagrywania dialogów.

  1. Jak powstaje dubbing do Uprising 44: Powstanie Warszawskie

W ponad siedmiominutowym filmiku możecie usłyszeć próbki głosów, obejrzeć wywiady z aktorami, jak również zobaczyć krótkie fragmenty na silniku graficznym gry.

Godna pochwały jest decyzja o nagrywaniu kwestii kilku aktorów jednocześnie, dzięki czemu dialogi pomiędzy postaciami powinny wypaść znacznie bardziej naturalnie.

Uprising44 to nawiązująca do historii Powstania Warszawskiego mieszanka zręcznościowki i RTS-a. Grafika powstaje w oparciu o silnik Unity3D, a przy tworzeniu animacji postaci wykorzystywana jest technologia motion-capture.

Jest to debiutancki projekt studia DMD Enterprise. W skład zespołu produkcyjnego wchodzi jednak sporo weteranów rodzimej branży gier, którzy wcześniej pracowali przy takich tytułach jak Call of Juarez, Bulletstorm czy Wiedźmin. Autorzy planują wydanie Uprising44 na pecety i konsolę Xbox 360.

  1. Oficjalna strona gry Uprising44: Powstanie Warszawskie
  2. Uprising44 - powstaje gra opowiadająca o powstaniu warszawskim
  3. Uprising44 – próbki głosów bohaterów