Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2013, 10:31

autor: luckie

Zobacz gameplaye z tytułów startowych PlayStation 4 (Assassin’s Creed IV: Black Flag, Call of Duty: Ghosts, Killzone: Shadow Fall i inne)

Dzięki uprzejmości serwisów IGN i Eurogamer na YouTube można obejrzeć obszerne gameplaye z kilku tytułów startowych PlayStation 4. Sprawdź, jak na nowej konsoli będzie się prezentować Assassin’s Creed IV: Black Flag, FIFA 14, Call of Duty: Ghosts, Battlefield 4, Killzone: Shadow Fall i inne gry.

Killzone: Shadow Fall to jeden z tytułów oferowanych wyłącznie na PlayStation 4 - Zobacz gameplaye z tytułów startowych PlayStation 4 (Assassin’s Creed IV: Black Flag, Call of Duty: Ghosts, Killzone: Shadow Fall i inne) - wiadomość - 2013-11-14
Killzone: Shadow Fall to jeden z tytułów oferowanych wyłącznie na PlayStation 4

Amerykańska premiera PlayStation 4 już jutro, zatem nastrój podekscytowania zaczyna się udzielać – nawet tym, którzy na swoją wersję konsoli muszą poczekać jeszcze dwa tygodnie. Jako że PS4 grami stoi, skupmy się przez chwilę właśnie na nich.

Serwisy IGN i Eurogamer otrzymały dostęp do kilku tytułów startowych nowej konsoli firmy Sony. Na swoich oficjalnych kanałach na YouTube opublikowały one dość obszerne zapisy rozgrywki (w wysokiej jakości obrazu) z następujących gier: Assassin’s Creed IV: Black Flag, FIFA 14, Call of Duty: Ghosts, Need for Speed Rivals, NBA 2K14, Battlefield 4, Killzone: Shadow Fall, Knack. Wspomniane filmy znajdziecie poniżej. Miłego oglądania!

Pierwsze recenzje niektórych spośród wyżej wymienionych produkcji, jak i samego PS4, omówiliśmy we wczorajszym newsie. Zagraniczne serwisy zdają się być zgodne, że Sony sprostało zadaniu dostarczenia potężnej maszyny do grania. Jednak prawdziwy potencjał konsoli poznamy dopiero w przyszłości, kiedy zaczną pojawiać się na nią coraz bardziej innowacyjne tytuły. Przypominamy, że relacja z amerykańskiej premiery PS4 będzie streamowana na żywo jutro o 5:00 polskiego czasu m.in. w tym miejscu.

  1. Oficjalny blog PlayStation zaprasza na premierę PS4
  2. Oficjalna strona PlayStation