Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2011, 08:21

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Znamy zawartość drugiego DLC do gry Test Drive Unlimited 2

W drugim dodatku DLC do gry Test Drive Unlimited 2 pojawią się motocykle firmy Ducati oraz Harley Davidson, a także nowe samochody i usprawnienia rozgrywki.

Firma Atari przedstawiła zawartość drugiego dodatku DLC do gry Test Drive Unlimited 2, który ma się ukazać w lutym. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami powinni się z niego ucieszyć nie tylko miłośnicy czterech kółek, gdyż rozszerzenie wprowadzi między innymi motocykle.

Znamy zawartość drugiego DLC do gry Test Drive Unlimited 2 - ilustracja #1

Gracze będą mogli zasiąść za kierownicą jednośladów firmy Ducati oraz Harley Davidson. Wypróbujemy je przykładowo w szesnastu specjalnie w tym celu przygotowanych wyzwaniach. Oprócz motocykli w grze pojawią się także kolejne samochody, które każdy fan motoryzacji chciałby mieć w swoim garażu. Wśród nich znajduje się między innymi kilka modeli Ferrari, a także Corvette’a, Mercedes i Dodge.

Pełną listę ujawnionych pojazdów możecie zobaczyć poniżej:

 • Ducati Desmosedici RR (klasa wyścigowa mA1)
 • Ducati Diavel Carbon (mA1)
 • Harley Davidson Fatboy Lo (mA2)
 • Corvette ZR1
 • F599XX
 • Dodge Viper SRT10 ACR
 • Ferrari 250 GTO
 • Ferrari F40
 • Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series

W ramach Oficjalnego Centrum Wyścigowego (O.R.C.) użytkownicy otrzymają cotygodniowo trzy nowe wyzwania. Zostanie również zaktualizowane centrum społecznościowe. Jak przystało na grę Test Drive Unlimited, w dodatku nie mogło również zabraknąć zawartości związanej z otoczką towarzyszącą ściganiu się. W związku z tym oprócz nowego punktu sprzedaży motocykli pojawią się kolejne sklepy z modnymi ubraniami wraz z kilkoma ekskluzywnymi strojami dla postaci. DLC rozszerzy również ofertę wystroju wnętrz o czternaście zestawów mebli. Wśród nich mają się pojawić nawiązujące stylistyką do ruchu hipisów, czy skierowane specjalnie do graczy.

Znamy zawartość drugiego DLC do gry Test Drive Unlimited 2 - ilustracja #2

Oprócz dodatkowej zawartości, twórcy postanowili wprowadzić kilka usprawnień w większym lub mniejszym stopniu wpływających na przyjemność płynącą z rozgrywki. Wśród nich znalazło się wsparcie dla większej liczby modeli kierownic, kontrola przednich świateł, zarządzanie sesją, natychmiastowa zmiana wyspy oraz pozycjonowanie samochodów w garażach.

 1. Pełna zawartość drugiego DLC do gry Test Drive Unlimited
 2. Test Drive Unlimited 2 - recenzja gry
 3. Gramy! - Test Drive Unlimited 2 - życzenia użytkowników
 4. Jazda testowa, czyli historia serii Test Drive, cz. 1
 5. Jazda testowa, czyli historia serii Test Drive, cz. 2
 6. Test Drive Unlimited 2 na PC - Maleńczuk, Jusis i multiplayer