Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2017, 08:35

autor: Góral

Znamy majową ofertę Games with Gold

Poznaliśmy majową ofertę gier w ramach programu Games with Gold. Złoci abonenci otrzymają na konsoli Xbox One gry Giana Sisters: Twisted Dreams - Director's Cut i Lara Croft and the Temple of Osiris, a na Xboksie 360 Star Wars: The Force Unleashed II oraz LEGO Star Wars: The Complete Saga (te dwa tytuły będą grywalne też na XOne w ramach wstecznej kompatybilności).

Poznaliśmy gry, które w maju trafią do oferty Games with Gold. Jeżeli posiadacie konsolę Xbox One i abonament Xbox Live Gold, to możecie liczyć na Giana Sisters: Twisted Dreams - Director's Cut i Lara Croft and the Temple of Osiris. Natomiast w przypadku starszego urządzenia Microsoftu – Xboksa 360 – udostępnione zostaną Star Wars: The Force Unleashed II oraz LEGO Star Wars: The Complete Saga. Po pobraniu wymienionych produkcji będziecie się mogli nimi bawić na Xboksie One, dopóki macie aktywną subskrypcję. W przypadku poprzedniej konsoli giganta z Redmond przypisane do konta tytuły otrzymujemy na zawsze i są dostępne nawet po wygaśnięciu abonamentu.

Gry na Xboksa One:

  • Giana Sisters: Twisted Dreams - Director's Cut (dostępna od 1 do 31 maja) – ostateczna wersja udanej platformówki z 2012 roku. W produkcji wcielamy się w dziewczynę o dwoistej naturze – zbuntowanej i spokojnej nastolatki. Pomiędzy tymi dwoma „trybami” należy przełączać się podczas rozgrywki, gdyż Giana dysponuje odmiennymi umiejętnościami, w zależności od stanu, w jakim się znajduje;
  • Lara Croft and the Temple of Osiris (dostępna od 16 maja do 15 czerwca) – izometryczna przygodowa gra akcji, będąca spin-offem popularnego cyklu. Zabawa nastawiona jest na współpracę. Gracze wcielają się w Larę, Cartera, Izydę oraz Horusa i wspólnie walczą z wrogami, rozwiązują zagadki itd.

Przypominamy, że do 15 maja można też ściągnąć The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two.

Znamy majową ofertę Games with Gold - ilustracja #1

Gry na Xboksa 360 i Xboksa One w ramach wstecznej kompatybilności:

  • Star Wars: The Force Unleashed II (dostępna od 1 do 15 maja) – kontynuacja wydanej w 2008 roku gry akcji. Podczas zabawy wcielamy się w niebezpiecznego Starkillera – ucznia znanego wszystkim Dartha Vadera, który uczestniczy w epickiej przygodzie rozgrywającej się pomiędzy III i IV epizodem Gwiezdnych wojen;
  • LEGO Star Wars: The Complete Saga (dostępna od 16 do 31 maja) – zestaw składający się z gier LEGO Star Wars oraz LEGO Star Wars II: The Original Trilogy. W obu przypadkach są to trójwymiarowe platformówki, w zabawny sposób odtwarzające wydarzenia znane z kultowych filmów.