Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2015, 19:35

autor: Entelarmer

Znamy już głosy bohaterów Fallout 4

Kierujący pracami nad grą Fallout 4 Emil Pagliarulo ze studia Bethesda ujawnił aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów. W roli żeńskiej usłyszymy Courtney Taylor, a w roli męskiej Briana T. Delnaya.

Dodanie wypowiedzi głównego bohatera (lub bohaterki) to jedna z drobnych zmian w stosunku do poprzednich części serii. - Znamy już głosy bohaterów Fallout 4 - wiadomość - 2015-06-23
Dodanie wypowiedzi głównego bohatera (lub bohaterki) to jedna z drobnych zmian w stosunku do poprzednich części serii.

Emil Pagliarulo ze studia Bethesda Sotfworks ujawnił na Twitterze aktorów podkładających głosy pod protagonistów Fallouta 4. Jeśli zdecydujemy się wcielić w mężczyznę, będzie nam towarzyszyć głos Briana T. Delnaya – aktora być może niezbyt znanego i nieodgrywającego dotychczas postaci tego kalibru, ale za to mającego doświadczenie w branży gier (mogliśmy go usłyszeć w takich produkcjach jak Titanfall, Batman: Arkham Knight czy Evolve). Łatwiej przyjdzie graczom rozpoznać głos głównej bohaterki, której kwestie wypowiada Courtney Taylor. Część graczy może kojarzyć ją jako Jack z serii Mass Effect albo Juhanii z cyklu Star Wars: Knights of the Old Republic. Nie jest to zresztą jej pierwszy kontakt z serią Fallout – w New Vegas przemawiała jako kilka postaci (m.in. Glorię van Graff).

Fallout 4 to kolejna odsłona kultowej postapokaliptycznej serii cRPG, rozpoczętej w 1997 roku przez fenomenalnego Fallouta od studia Interplay Entertainment. Oprócz trzech głównych części – stworzonego przez Black Isle Studio Fallouta 2 (1998) oraz Fallouta 3 (2008) od Bethesda Game Studio – seria doczekała się kilku pobocznych odsłon, w tym wydanego w 2010 roku Fallout: New Vegas.