Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2019, 17:42

autor: Frozen

Znamy datę konferencji PC Gaming Show na E3 2019

Magazyn PC Gamer ogłosił, że PC Gaming Show powróci w tym roku na targi E3. Organizatorzy obiecują, że podczas konferencji zostanie zapowiedzianych wiele nowych gier na komputery osobiste.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
PC Gamer zorganizuje konferencję na targach E3 po raz piąty. - Znamy datę konferencji PC Gaming Show na E3 2019 - wiadomość - 2019-04-03
PC Gamer zorganizuje konferencję na targach E3 po raz piąty.

Poznaliśmy datę konferencji PC Gaming Show, która odbędzie się przy okazji tegorocznych targów E3. Wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek 10 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Będzie można je zobaczyć na żywo za pośrednictwem serwisów: Twitch, YouTube oraz Facebook.

Zeszłoroczne show obejrzało w internecie w sumie 1,9 miliona osób. Pokazano wówczas wiele nowych gier: od eksperymentalnych tytułów niezależnych (typu Neo Cab lub Maneater) po duże produkcje, takie jak Hitman 2 i Star Citizen.

Przypominamy, że w tym roku na targach E3, które odbędą się na początku czerwca, zabraknie konferencji organizowanych przez Sony i Electronic Arts. Oprócz PC Gamera swoje własne show przygotują: Bethesda, Ubisoft, Microsoft oraz Devolver Digital.

Ostatnia aktualizacja: 2019-04-03

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.