Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 kwietnia 2019, 16:35

autor: Entelarmer

Joker pogrąża się w szaleństwie na pierwszym trailerze filmu

Wytwórnia Warner Bros. udostępniła pierwszy zwiastun Jokera w reżyserii Todda Phillipsa. Materiał pokazuje nam, czego możemy spodziewać się po historii opowiadającej o początkach Księcia Zbrodni z Gotham.

Arthur Fleck nie jest zachwycony tym, jak ułożyło się jego życie. - Joker pogrąża się w szaleństwie na pierwszym trailerze filmu - wiadomość - 2019-04-03
Arthur Fleck nie jest zachwycony tym, jak ułożyło się jego życie.

Długo musieliśmy czekać na oficjalny zwiastun Jokera w reżyserii Todda Phillipsa. Dziś jednak oczekiwanie dobiegło końca i wytwórnia Warner Bros. zamieściła teaser trailer filmu. Na materiale widzimy tytułowego bohatera (granego przez Joaquina Phoenixa) oraz wiele uśmiechów, mimo że przyszłemu Jokerowi raczej nie jest wesoło. Tak się bowiem składa, że Arthur Fleck nie ma szczęśliwego życia. Poniżany i dręczony przez otoczenie, pechowy komediant w końcu postanawia przynieść śmiech światu w nieco inny sposób. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Nie jest to pierwszy raz, gdy widzimy Jokera w kreacji Joaquina Phoenixa. Wcześniej mogliśmy spojrzeć na garść zdjęć z planu filmowego, jak również czarno-białą fotografię opublikowaną przez reżysera. Niemniej dotychczas nie mieliśmy okazji zobaczyć, czym tak naprawdę będzie Joker. Film ma stanowić genezę bohatera, pokazując jego stopniowe pogrążanie się w szaleństwie w obliczu ponurej rzeczywistości miasta Gotham. I to w zasadzie wszystko, co dotychczas wiedzieliśmy o produkcji Todda Phillipsa, co mogło niepokoić w kontekście niezbyt odległej premiery. Tym bardziej, że twórcy sami przyznali się do wielokrotnego zmieniania scenariusza już w trakcie tworzenia zdjęć. Pierwszy zwiastun raczej nie rozwiewa wszystkich wątpliwości, ale przynajmniej pozwala mieć nadzieję, że otrzymamy co najmniej udany film. Joker trafi do kin 4 października 2019 roku. Na razie możecie zobaczyć plakat obrazu, udostępniony przez Warner Bros.

Joker zawita do kin na początku października. - Joker pogrąża się w szaleństwie na pierwszym trailerze filmu - wiadomość - 2019-04-03
Joker zawita do kin na początku października.