Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2014, 10:50

autor: Meehow

Zimowa wyprzedaż na GOG.com – gry do 85% taniej, Age of Wonders za darmo

Dzisiaj startuje zimowa wyprzedaż na rodzimym GOG.com. Trwać będzie ona 48 godzin, co godzinę oferując nowe okazje. Rozdanych za darmo także zostanie 250 tysięcy kopii gry Age of Wonders.

GOG.com - Zimowa wyprzedaż na GOG.com – gry do 85% taniej, Age of Wonders za darmo - wiadomość - 2014-12-04
GOG.com

Dzisiaj po godzinie 15 rusza zimowa wyprzedaż na rodzimej platformie dystrybucji cyfrowej GOG.com. Trwać będzie ona do 15 grudnia, oferując nowe okazje co godzinę (łącznie 30 gier i pakietów). W sumie promocją zostanie objęte ponad 700 tytułów. Organizator postanowił także rozdać 250 tysięcy kopii gry strategicznej Age of Wonders na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Wśród najciekawszych deali wyprzedaży mają pojawić się takie pozycje, jak Wiedźmin i Wiedźmin 2: Zabójcy Królów o 85% taniej, pakiet S.T.A.L.K.E.R o 75% taniej, Zaginięcie Ethana Cartera o 40% taniej czy Wasteland 2 o 33% taniej. Jest to zatem kolejna po jesiennej wyprzedaży na Steamie okazja, aby za atrakcyjną cenę uzupełnić swoją kolekcję gier o niekoniecznie najnowsze produkcje.

We wrześniu platforma GOG.com obchodziła szóstą rocznicę działalności. Owe wydarzenie również świętowała wyprzedażą.

Zimowa wyprzedaż na GOG.com – gry do 85% taniej, Age of Wonders za darmo - ilustracja #2Serwis GOG.com, należący do rodzimego CD Projekt S.A., rozpoczął działalność w 2008 roku jako Good Old Games. Od początku istnienia platformy, jej celem było oferowanie starszych tytułów przystosowanych do działania na najnowszych wersjach systemów operacyjnych Windows, Linux czy Mac OS, nie stosując przy tym absolutnie żadnych zabezpieczeń DRM [ang. Digital Rights Management – zarządzanie prawami cyfrowymi]. GOG.com wraz z upływem czasu wzbogaciło swoją ofertę o nowsze tytuły, takie jak seria Wiedźmin. Obecnie w ofercie GOG.com znajdują się 872 gry, a także 43 filmy.