Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2017, 19:33

autor: Vergil

Zapowiedziano The LEGO Ninjago Movie Video Game

Ekipa Traveller’s Tales ma ręce pełne roboty. Firma Warner Bros. zapowiedziała, że niedługo po premierze filmu The LEGO Ninjago Movie zadebiutuje kolejna produkcja opracowana przez ten zespół, o wielce wymownym tytule The LEGO Ninjago Movie Video Game.

The LEGO Ninjago Movie Video Game – takie miano nosi kolejne dzieło studia Traveller’s Tales, zapowiedziane przez firmę Warner Bros. Produkcja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch, a jej premiera odbędzie się szóstego października – nieco ponad dwa tygodnie po kinowym debiucie filmu The LEGO Ninjago Movie. Ogłoszeniu towarzyszy udostępniony przez wydawcę widowiskowy zwiastun – wygląda na to, że fani serii nie mają co liczyć na rewolucję.

Podobnie jak będzie to miało miejsce w filmie, Ninjago City stanie na skraju katastrofy, którą zechce na nie sprowadzić zły Lord Garmadon. Na szczęście mieszkańcy miasta nie będą osamotnieni – niebezpieczeństwu stawi czoła grupa dzielnych wojowników pod przywództwem mądrego Wu, czyli mistrza wschodnich sztuk walki.

Po raz kolejny otrzymamy platformową grę akcji korzystającą ze sprawdzonego schematu – eksplorując kolejne zakamarki Ninjago City, stawimy czoła tabunom robotycznych przeciwników, wykorzystując na polu bitwy zróżnicowane umiejętności poszczególnych bohaterów, by od czasu do czasu rozwiązać niezbyt skomplikowaną zagadkę. Wciąż jednak możemy mieć nadzieję, że deweloperom uda się czymś zaskoczyć nawet starych wyjadaczy, którzy na niejednym klocku zjedli zęby.

A teraz spróbujcie wypowiedzieć ten tytuł jednym tchem… - Zapowiedziano The LEGO Ninjago Movie Video Game - wiadomość - 2017-06-30
A teraz spróbujcie wypowiedzieć ten tytuł jednym tchem…

Warto nadmienić, że nie jest to pierwsze spotkanie popularnej linii duńskich klocków z grami wideo. Na konsolach przenośnych można bowiem sprawdzić LEGO Battles: Ninjago (Nintendo DS), a także LEGO Ninjago: Nindroids (PSV, 3DS) oraz LEGO Ninjago: Shadow of Ronin (PSV, 3DS). Co ciekawe, to już czwarta „klockowa” premiera w tym roku – wcześniej pojawiły się bowiem LEGO City: Tajny Agent (debiutujące na nowych platformach) i LEGO Worlds, a w listopadzie na sklepowych półkach wyląduje LEGO Marvel Super Heroes 2.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
The LEGO Ninjago Movie: Gra wideo

The LEGO Ninjago Movie: Gra wideo