Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2018, 09:35

autor: Aquma

Bossa Studios zapowiada przygodówkę The Bradwell Conspiracy

Deweloper Bossa Studios zapowiedział swój kolejny projekt. Będzie nim pierwszoosobowa gra przygodowa The Bradwell Conspiracy, w której postaramy się rozwiązać zagadkę wybuchu w Muzeum Stonehenge.

The Bradwell Conspiracy nową grą Bossa Studios. - Bossa Studios zapowiada przygodówkę The Bradwell Conspiracy - wiadomość - 2018-08-31
The Bradwell Conspiracy nową grą Bossa Studios.

Deweloper Bossa Studios zapowiedział swój następny projektpierwszoosobową grę przygodową The Bradwell Conspiracy, której akcja będzie się rozgrywała w niedalekiej przyszłości (konkretniej w 2026 roku), w dość nietypowym miejscu, mianowicie w Muzeum Stonehenge. Produkcją zajmie się zupełnie nowy zespół, w którego składzie znaleźć można weteranów branży, znanych z prac nad takimi tytułami, jak Fable, Tomb Raider czy Ether One. W tworzenie gry zaangażowani są także aktor głosowy Akubakar Salim (Bayek w Assassin’s Creed Origins) oraz brytyjski dziennikarz radiowo-telewizyjny, Jonathan Ross.

W odkryciu tytułowej konspiracji pomoże nam gadżet podobny do tego.
W odkryciu tytułowej konspiracji pomoże nam gadżet podobny do tego.

The Bradwell Conspiracy postawi przed nami zadanie rozwiązania zagadki eksplozji, do której doszło we wspominanym już muzeum, w czasie przyjęcia z okazji uruchomienia przez firmę Bradwell Electronics przełomowej „Inicjatywy Czysta Woda”. Oczywiście będziemy też musieli znaleźć wyjście ze zniszczonego kompleksu. W dochodzeniu pomoże nam Amber – druga osoba, która przetrwała wybuch, odgrodzona od nas przez zatrzaśnięte drzwi. Komunikując się z kobietą za pośrednictwem okularów Bradwell Smart Glasses, otrzymamy możliwość przesyłania jej zdjęć, dzięki czemu będzie mogła dzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami.

The Bradwell Conspiracy nie ma na razie wyznaczonej daty premiery. Jedyną potwierdzoną platformą są komputery PC (grę będzie można nabyć za pośrednictwem platformy Steam).

  1. The Bradwell Conspiracy – strona oficjalna

Ostatnia aktualizacja: 2018-08-31

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Bradwell Conspiracy

The Bradwell Conspiracy