Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 31 sierpnia 2018, 09:36

autor: Czarny Wilk

Bogusław Linda i Cezary Pazura powrócą w filmie Psy 3

Po dwudziestu czterech latach od czasu premiery Ostatniej krwi, kultowa seria polskich filmów sensacyjnych doczeka się trzeciej odsłony. W rolach głównych znów wystąpią Linda i Pazura.

Władysław Pasikowski przypomniał o sobie w tym roku, reżyserując ostatnią część popularnej serii Pitbull. Polski reżyser i scenarzysta, który stworzył m.in. Jacka Stronga, Pokłosie, Demony wojny według Goi oraz dwie części Psów, aktualnie kończy prace nad inspirowanym życiem Jana Nowaka-Jeziorańskiego filmem Kurier. O znacznie szybsze bicie serca przyprawia jednak jego kolejny projekt – trzecia część wspomnianych wyżej Psów.

Franzowi jednak zechce się pogadać z widzami po raz trzeci. - Bogusław Linda i Cezary Pazura powrócą w filmie Psy 3 - wiadomość - 2018-08-31
Franzowi jednak zechce się pogadać z widzami po raz trzeci.

O tym, że po dwudziestu czterech latach zobaczymy dalsze losy Franza i „Nowego”, doniósł serwis naEKRANIE.pl. Nie ujawniono daty premiery ani zarysu fabularnego produkcji, ale za to udało się potwierdzić, że w filmie znów zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę. Pasikowski aktualnie pracuje nad scenariuszem obrazu.

Psy z 1992 roku były najbardziej kasowym polskim filmem lat dziewięćdziesiątych, który wzbogacił słownik rodzimych miłośników kina o wiele kultowych (choć nienadających się do druku) odzywek. Produkcja opowiadała o losach Franza (Bogusław Linda), byłego oficera Służby Bezpieczeństwa, który ma problemy z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości po transformacji ustroju. W 1994 roku obraz doczekał się kontynuacji zatytułowanej Psy 2. Ostatnia krew.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.