Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2015, 17:15

autor: Renox

Zapowiedziano MotoGP 15. Gra zadebiutuje w czerwcu na PC, X360, XONE, PS3 i PS4

Studio Milestone zapowiedziało w pełni licencjonowaną grę MotoGP 15, kolejną odsłonę popularnej serii traktującej o wyścigach motocyklowych. Produkcja ukaże się w wersji PC oraz na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4 w czerwcu bieżącego roku. Tytuł zaoferuje między innymi rozbudowany tryb kariery, jak również wirtualną walutę umożliwiającą kupno ponad stu różnych akcesoriów.

Włoskie studio Milestone zdaje się nie marnować czasu i sprawnie realizować wszystkie swoje pomysły. Jutro na światowym rynku zadebiutuje gra RIDE, a deweloperzy już teraz zapowiadają kolejną produkcję swojego autorstwa – grę MotoGP 15, a więc następną odsłoną popularnej serii licencjonowanych symulatorów wyścigów motocyklowych. Tytuł zadebiutuje na rynku w czerwcu bieżącego roku w wersji PC oraz na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4.

MotoGP 15 zaoferuje szerokie spektrum sposobów modyfikowania rozgrywki za sprawą ponad 100 nowych akcesoriów. Będzie je można zakupić za wirtualną walutę gromadzoną w dowolnym trybie wyścigów, zarówno podczas zabawy w pojedynkę, jak i w czasie rozgrywki sieciowej. Niewykluczone, że tzw. „GP Credits” dostępne będą również za prawdziwe pieniądze w ramach ewentualnie zaimplementowanego systemu mikrostransakcji. Deweloperzy obiecują też obecność każdego zespołu, motocykla oraz kierowcy z sezonu 2015.

Rozgrywka charakteryzować się ma rozbudowanym trybem kariery, a więc między innymi możliwością negocjowania kontraktów ze sponsorami, jak również dobieraniem maszyn, kierowców i zespołu według osobistych preferencji. Ponadto, omawiana produkcja zaoferuje też zupełnie nowy tryb rozgrywki o nazwie Beat the Time, podczas trwania którego naszym zadaniem będzie pobicie rekordu na danym torze przy wykorzystaniu z góry określonego przez grę jednośladu. Jeżeli zaś o maszynach mowa, Włosi przygotowali na potrzeby MotoGP 15 20 modeli motocykli w klasach MotoGP, Moto 2 oraz Moto 3, które będziemy mogli ozdobić przy wykorzystaniu 40 różnych malowań z oficjalnymi odcieniami kolorów.

Kończąc, warto jeszcze wspomnieć o tym, że wraz z zapowiedzią gry fani otrzymali również krótki teaser omawianego tytułu, który możecie zobaczyć na początku niniejszej wiadomości.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

MotoGP 15

MotoGP 15