Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2015, 17:15

autor: Renox

Zapowiedziano MotoGP 15. Gra zadebiutuje w czerwcu na PC, X360, XONE, PS3 i PS4

Studio Milestone zapowiedziało w pełni licencjonowaną grę MotoGP 15, kolejną odsłonę popularnej serii traktującej o wyścigach motocyklowych. Produkcja ukaże się w wersji PC oraz na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4 w czerwcu bieżącego roku. Tytuł zaoferuje między innymi rozbudowany tryb kariery, jak również wirtualną walutę umożliwiającą kupno ponad stu różnych akcesoriów.

Włoskie studio Milestone zdaje się nie marnować czasu i sprawnie realizować wszystkie swoje pomysły. Jutro na światowym rynku zadebiutuje gra RIDE, a deweloperzy już teraz zapowiadają kolejną produkcję swojego autorstwa – grę MotoGP 15, a więc następną odsłoną popularnej serii licencjonowanych symulatorów wyścigów motocyklowych. Tytuł zadebiutuje na rynku w czerwcu bieżącego roku w wersji PC oraz na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4.

MotoGP 15 zaoferuje szerokie spektrum sposobów modyfikowania rozgrywki za sprawą ponad 100 nowych akcesoriów. Będzie je można zakupić za wirtualną walutę gromadzoną w dowolnym trybie wyścigów, zarówno podczas zabawy w pojedynkę, jak i w czasie rozgrywki sieciowej. Niewykluczone, że tzw. „GP Credits” dostępne będą również za prawdziwe pieniądze w ramach ewentualnie zaimplementowanego systemu mikrostransakcji. Deweloperzy obiecują też obecność każdego zespołu, motocykla oraz kierowcy z sezonu 2015.

Rozgrywka charakteryzować się ma rozbudowanym trybem kariery, a więc między innymi możliwością negocjowania kontraktów ze sponsorami, jak również dobieraniem maszyn, kierowców i zespołu według osobistych preferencji. Ponadto, omawiana produkcja zaoferuje też zupełnie nowy tryb rozgrywki o nazwie Beat the Time, podczas trwania którego naszym zadaniem będzie pobicie rekordu na danym torze przy wykorzystaniu z góry określonego przez grę jednośladu. Jeżeli zaś o maszynach mowa, Włosi przygotowali na potrzeby MotoGP 15 20 modeli motocykli w klasach MotoGP, Moto 2 oraz Moto 3, które będziemy mogli ozdobić przy wykorzystaniu 40 różnych malowań z oficjalnymi odcieniami kolorów.

Kończąc, warto jeszcze wspomnieć o tym, że wraz z zapowiedzią gry fani otrzymali również krótki teaser omawianego tytułu, który możecie zobaczyć na początku niniejszej wiadomości.