Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2009, 15:20

autor: Jiker

Zapowiedź pierwszego dodatku DLC do Operation Flashpoint: Dragon Rising i konkurs dla Czytelników

Codemasters ujawniło szczegóły na temat pierwszego dodatku DLC do taktycznej strzelaniny OFDR. Zostaliśmy poinformowani, że rozszerzenie Skirmish Pack w wersji PC zostanie wydane już jutro wraz z aktualizacją usuwającą z gry największe błędy i niedociągnięcia. Update’u mogą również spodziewać się posiadacze wersji konsolowych, którzy dostęp do wspomnianego już DLC otrzymają nieco później.

Firma Codemasters ujawniła szczegóły na temat pierwszego dodatku DLC do taktycznej strzelaniny Operation Flashpoint: Dragon Rising. Zostaliśmy poinformowani, że rozszerzenie o nazwie Skirmish Pack w wersji PC zostanie wydane już jutro wraz z aktualizacją usuwającą z gry największe błędy i niedociągnięcia. Update’u mogą również spodziewać się posiadacze wersji konsolowych (Xbox 360, PlayStation 3), którzy dostęp do wspomnianego już DLC otrzymają w nieco późniejszym czasie.

Zapowiedź pierwszego dodatku DLC do Operation Flashpoint: Dragon Rising i konkurs dla Czytelników - ilustracja #1

W ramach Skirmish Pack zawarte zostaną cztery mapy przeznaczone do rozgrywki w trybie multiplayer (z rodzaju Inflitration i Annihilation) oraz dwie misje typu Fire Team Engagement, które będzie można ukończyć zarówno samodzielnie, jak i w kooperacji z trzema przyjaciółmi (All Round Defence i Uphill Struggle).

W przypadku PC dodatek ma być zupełnie darmowy. Posiadacze konsol będą już jednak musieli za niego zapłacić – odpowiednio 400 punktów MS w przypadku Xboksa 360 i 3,99 euro, gdy w rachubę wchodzi wersja na PlayStation 3.

Konkurs

Jednocześnie pragniemy zachęcić Was do udziału w kolejnym konkursie związanym z Operation Flashpoint: Dragon Rising. Sprawa jest prosta – chcemy, abyście zaproponowali w komentarzach do tego newsa tytuł kolejnego dodatku DLC do OFDR (bez ograniczeń w liczbie pomysłów, ale i bez przesady ;-)) Konkurs trwa do piątku, do godziny 12:00. Autorzy pięciu najciekawszych propozycji otrzymają od nas nagrody w postaci zestawu koszulka+bandana z logo Operation Flashpoint: Dragon Rising. Listę zwycięzców opublikujemy w wątku na forum.

Uwaga: udział w konkursie mogą wziąć wszyscy użytkownicy gry-online.pl, posiadający uzupełnione dane kontaktowe oraz dodatni ranking na forum.