Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 października 2003, 15:39

autor: Fajek

Zakończyły sie tegoroczne mistrzostwa WCG 2003

W dniu dzisiejszym zakończyły się rozgrywki w ramach finału międzynarodowych mistrzostw w grach komputerowych - World Cyber Games 2003. A oto wyniki...

W dniu dzisiejszym zakończyły się rozgrywki w ramach finału międzynarodowych mistrzostw w grach komputerowych - World Cyber Games 2003. A oto wyniki...

StarCraft: 1-Korea Południowa, 2-Kazachstan, 3-Rosja.

Unreal Tournament: 1-Holandia, 2-USA, 3-Hiszpania.

Counter Strike: 1-Szwecja, 2-USA, 3-Dania.

WarCraft: 1-Chiny, 2-Wielka Brytania, Holandia.

Nasza reprezentacja dzielnie walczyła do samego końca i trzeba powiedzieć, że zarówno duch walki jak i umiejętności, które zeprezentowali w Korei zrobiły duże wrażenie na przeciwnikach i przysporzyły im wielu kłopotów.

Na szczególną uwagę zasługuje bezkonkurencyjna postawa Krzysztofa Czerwińskiego (SYS), który w meczach eliminacyjnych (WarCraft) wygrał z przedstawicielami Holandii, Gwatemali, Indonezji, Meksyku, Rosji i Kazachstanu. W meczu ćwierćfinałowym trafił na przyszłego mistrza świata WCG 2003 - reprezentanta Chin kryjącego się pod nickiem SYS - i na tym etapie zakończył swój udział w zawodach.

Przed nami kolejna szansa w przyszłym roku. Już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w czwartej edycji międzynarodowych mistrzostw w grach komputerowych World Cyber Games 2004, których finał po raz pierwszy odbędzie się poza Koreą - San Francisco USA.

Wszystkich przyjaciół, kibiców i fanów zapraszamy na powitanie naszej reprezentacji - w niedzielę, 19 października o godz. 21.50, lotnisko Okęcie - hala przylotów.