Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2012, 09:15

autor: Sarge

Zakończono produkcję gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier

Studio Ubisoft Paris ostatecznie zakończyło prace nad grą Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier. Najnowsza odsłona serii taktycznych strzelanin uzyskała status gold, by na przełomie bieżącego i następnego miesiąca zadebiutować na rynku w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC.

Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier uzyskała „złoty” status. Oznacza to, że produkcja tego tytułu została zakończona i nic nie powinno przeszkodzić w jego oficjalnym debiucie na rynku.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier w Europie ukaże się 25 maja w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Nieco dłużej będą musieli poczekać posiadacze pecetów – edycja dedykowana tej platformie sprzętowej pojawi się na Starym Kontynencie 15 czerwca. Do tej pory premiera gry była wielokrotnie przesuwana – cieszy więc fakt, że w końcu zbliżamy się do jej wydania.

Zakończono produkcję gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier - ilustracja #1

Przedwczoraj zakończyły się beta testy rozgrywek sieciowych w tej produkcji. Mogły wziąć w nich udział m.in. osoby składające przedpremierowe zamówienia na ten tytuł oraz posiadacze gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction w wersji na Xboksa 360. Gracze mogli sprawdzić dwa tryby rozgrywki (Conflict, Saboteur), tyle samo map (Pipeline, Mill) oraz trzy klasy postaci.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier przez cały czas mogą zamawiać m.in. klienci Sklepu GRY-OnLine. Wersja na PC kosztuje tam 109,90 złotych, podczas gdy posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360 muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 199,90 złotych. W naszym kraju gra zostanie wydana przez rodzimy oddział firmy Ubisoft w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.