Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2012, 09:18

autor: Muninn

Wystartowała kolejna edycja Indie Royale - w zestawie m.in. Dungeon Defenders i Brainpipe

Kolejny pakiet gier niezależnych, nazwany tym razem The May Hurray Bundle, jest dostępny do kupienia na serwisie Indie Royale. W zestawie znajdują się m.in Dungeon Defenders i Brainpipe.

Serwis Indie Royale przygotował dla wszystkich wielbicieli produkcji niezależnych kolejną paczkę gier w niskiej, promocyjnej cenie. Pakiet w tym miesiącu nosi nazwę The May Hurray Bundle.

Wystartowała kolejna edycja Indie Royale - w zestawie m.in. Dungeon Defenders i Brainpipe - ilustracja #1

Majowa paczka składa się z następujących tytułów:

  • Dungeon Defenders to gra akcji z domieszką cRPG i tower defense, w której gracz wciela się w jednego z obrońców fantastycznego świata pod nazwą Etheria.
  • Containment: The Zombie Puzzler jest produkcją łączącą elementy akcji i gry logicznej. Zadaniem gracza jest otoczenie zombie przez ludzi o tym samym kolorze, co żywe trupy. Nie jest to takie łatwe, ponieważ nieumarli starają się infekować zdrowych mieszkańców i tym samym zwiększać swoją liczebność.
  • Data Jammers: Fast Forward to dynamiczna produkcja, w której głównym zadaniem gracza jest prowadzenie niezwykłego pojazdu po ciągle wijących się ścieżkach i niszczenie przeciwnikow, którzy stają mu na drodze.
  • Brainpipe: A Plunge to Unhumanity to gra akcji FPP. Rozgrywka polega na wędrowaniu trójwymiarowym tunelem symbolizującym ludzki umysł, a celem podroży jest sięgnięcie do istoty człowieczeństwa. Tytuł otrzymał nagrodę za doskonały dźwięk na Independent Games Festival 2009.
  • Weird Worlds: Return to Infinite Space jest tytułem łączącym cechy strategii turowej i zręcznościowej strzelanki. W czasie zabawy można m.in. zwiedzać nowe światy, spotykać Obcych i plądrować dryfujące w przestrzeni statki. Oprócz tego możliwe jest dowodzenie jednym z trzech rodzajów statków kosmicznych, które można modyfikować według własnego uznania.

Prawie wszystkie wspomniane produkcje można powiązać z kontami na serwisach Desura i Steam (wyjątkiem jest Weird World). Większość tytułów dostępnych jest na PC, a w dwa z nich (Dungeon Defenders i Brainpipe) mogą pograć także posiadacze komputerów Mac.

Do tej pory sprzedano ponad 11 tys. paczek. W tej chwili minimalna cena zestawu wynosi 3,84 euro (ok. 16 zł; wartość pakietu może się zmniejszyć, gdy duża liczba nabywców przekroczy próg ceny minimalnej). Akcja zakończy się 10 maja o godzinie 16:00.