Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2011, 09:35

autor: Sarge

Zagraj po sieci w Gothic II: Noc Kruka dzięki darmowej modyfikacji

Grupa fanów udostępniła aktualizację do popularnej modyfikacji gry Gothic II: Noc Kruka. Projekt o nazwie Gothic Multiplayer pozwala na wieloosobową rozgrywkę w świecie Gothic.

W sieci pojawiła się aktualizacja do popularnej modyfikacji gry Gothic II: Noc Kruka. Mowa o Gothic Multiplayer - polskim modzie pozwalającym tysiącom fanów serii spotykać się w świecie popularnej produkcji studia Piranha Bytes.

Pierwsza wersja Gothic Multiplayer ujrzała światło dzienne 23 stycznia bieżącego roku. Już wtedy umożliwiała wieloosobową rozgrywkę w produkcji, która do tej pory kojarzona była wyłącznie z ciekawą przygodą dla jednego gracza.

Udostępniona aktualizacja znacznie poprawia działanie fanowskiej modyfikacji. Wymieniono silnik i kod sieciowy, zwiększono zakres możliwości administratorów serwerów, a także wprowadzono wiele innych poprawek składających się na końcowe dzieło stworzone przez kilkuosobową grupę Polaków.

Do wspólnej rozgrywki w Gothic Multiplayer wystarczy zainstalowana gra Gothic II: Noc Kruka (wymagana podstawowa wersja Gothic II) i połączenie internetowe. Modyfikację pobierzecie za darmo z oficjalnej strony projektu. Na zachętę obejrzyjcie załączony w tej wiadomości zwiastun.