Z pamiętnika dystrybutora, czyli robale pojechały do tłoczni
CDP.pl Press Release
(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)
Przedstawiamy Wam siódmą część Pamiętnika Dystrybutora, który ma na celu przybliżyć Wam prace na polską wersją gry Worms 3D. Worms 3D to najnowsza odsłona kultowej i wszystkim dobrze znanej serii Worms.
Najnowsza odsłona gry to wielki krok w przód, gdyż oprócz tak znanej z poprzednich części niesamowitej miodności, czeka nas także olśniewająca, w pełni trójwymiarowa grafika! Z pamiętnika dystrybutora cz.7, czyli robale pojechały do tłoczni!
No i nie ma ich. Poszły sobie. A raczej pojechały. Dokąd spytacie? Ano do tłoczni. No niby fajnie, bo w terminie i tak powinno być, i taka jest kolej rzeczy, ale smutno jakoś bez nich. Nie jest już tak, jak było. Koniec nocowania w CDP i testowania gry aż do brzasku. Był przynajmniej pretekst, a teraz trzeba czekać aż robale wrócą z tłoczni. Zapakują biedactwa w takie białe, fajowe pudełka. Niektórzy już się umawiają na konkurencje z cyklu "kto pierwszy otworzy pudełko i umieści płytkę w napędzie". To taki nasz zwyczaj, jak nie możemy doczekać się jakiejś gry. Konkurencja ta poprzedzona jest inną, zwaną "kto pierwszy odbierze gry od kuriera i nie dozna zbytniego uszczerbku na zdrowiu". Kurierzy,którzy dostarczają gry z tłoczni to, już nawet nie dziwią się, jak widzą takie dziwne rzeczy. Ot przyzwyczajenie. I nawet paralizatorów już nie noszą, jak do nas przyjeżdżają. No nie pozostaje nam nic innego tylko czekać... Buuuu. My chcemy mieć już robaki!
Więcej:Twórcy kultowej gangsterskiej sagi dziękują graczom PC. „Jesteśmy tu, gdzie jesteśmy, dzięki nim”

GRYOnline
Gracze
- Sega
- PC