Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 listopada 2019, 10:00

Yakuza Kiwami, Soulcalibur VI i My Time at Portia w nowym Humble Monthly

Ruszyła sprzedaż nowego Humble Monthly. Zgodnie z tradycją ujawniono pierwsze tytuły, które wchodzą w skład paczki na ten miesiąc. Tym razem są to Yakuza Kiwami, Soulcalibur VI i My Time at Portia.

Yakuza Kiwami to jedna z gier dostępnych w tej edycji Humble Monthly. - Yakuza Kiwami, Soulcalibur VI i My Time at Portia w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2019-11-02
Yakuza Kiwami to jedna z gier dostępnych w tej edycji Humble Monthly.

Humble Monthly jest usługą działającą na zasadzie abonamentu, która w cenie 12 dolarów (ok. 46 złotych) za miesiąc oferuje subskrybentom zestaw kluczy do gier na różne platformy cyfrowej dystrybucji. Tym, co wyróżnia tę usługę, jest fakt, że jedynie część tytułów wchodzących w skład paczki jest prezentowana na początku sprzedaży – kompletna lista udostępniona zostaje dopiero po jej zakończeniu. Dziś wystartowała kolejna edycja oferty. Jednocześnie poinformowano, że w jej skład wejdą trzy produkcje - Yakuza Kiwami, Soulcalibur VI oraz My Time at Portia.

Yakuza Kiwami to remake pierwszej odsłony cyklu. Tytuł pozwala nam wcielić się w Kazumę Kiryu, byłego członka tytułowej organizacji przestępczej, który musi wrócić w jej szeregi, by odnaleźć swoją przyjaciółkę. Gra spotkała się z ciepłym odbiorem – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 80%.

Soulcalibur VI to kolejna odsłona serii bijatyk rozwijanej przez firmę Bandai Namco. Akcja tytułu dzieje się w fantastycznym świecie, który wzbogacony jest o motywy renesansowe. Tytuł pozwala na toczenie starć z wykorzystaniem broni białej. Wśród grywalnych postaci można znaleźć natomiast Geralta z Rivii, bohatera serii Wiedźmin. Gra została odebrana pozytywnie - średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 80%, a nasz recenzent wystawił jej 8,5/10 punktów.

My Time at Portia to gra RPG osadzona w postapokaliptycznym świecie. Upadek cywilizcji jest tutaj jednak odległą przeszłością, a mieszkańcy krainy zdążyli otrząsnąć się po tragedii. W czasie zabawy wcielamy się w młodego rzemieślnika, który przybywa do miasteczka Portia, by pomóc w jego rozwoju. Gra spotkała się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem - średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 73%.

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży tej edycji paczki ogłoszono także kompletną listę tytułów z poprzedniego miesiąca:

Warto mieć na uwadze fakt, że oprócz wspomnianej powyżej paczki subskrybenci Humble Monthly otrzymują także inne korzyści – do 20% zniżki na zakupy w Humble Store oraz dostęp do Humble Trove, czyli bazy kilkudziesięciu gier, które można pobrać bezpośrednio ze strony serwisu. Należy również pamiętać, że wszystkie tytuły nabyte w ramach abonamentu nie znikają po jego wygaśnięciu.