Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2015, 09:58

autor: Góral

XCOM: Enemy Unknown oraz Saints Row: The Third i IV w darmowym weekendzie na Steamie

W ramach darmowego weekendu w sklepie Steam, do godziny 21:00 w niedzielę za darmo możemy bawić się grami XCOM: Enemy Unknown, Saints Row: The Third i Saints Row IV. Dodatkowo wymienione produkcje doczekały się obniżonych cen.

Rozpoczął się kolejny darmowy weekend w sklepie Steam. Tym razem bez ponoszenia żadnych kosztów możemy bawić się grami XCOM: Enemy Unknown, Saints Row: The Third i Saints Row IV. Dodatkowo każdą z wymienionych produkcji przeceniono. Strategia od firmy 2K Games dostępna jest obecnie w cenie 4,99 euro (około 21 zł), trzecią część serii Saints Row możemy kupić za 2,99 euro (około 13 zł), a czwartą za 3,99 euro (około 17 zł). Obniżki obowiązują do godziny 19:00 w najbliższy poniedziałek, natomiast za darmo grami możecie bawić się do niedzieli do godziny 21:00. Warto także zerknąć w to miejsce, gdyż promocją objęto również inne części i dodatki z cyklu Saints Row.

Zwariowanym Saints Row IV można obecnie bawić się za darmo. - XCOM: Enemy Unknown oraz Saints Row: The Third i IV w darmowym weekendzie na Steamie - wiadomość - 2015-09-11
Zwariowanym Saints Row IV można obecnie bawić się za darmo.
XCOM: Enemy Unknown oraz Saints Row: The Third i IV w darmowym weekendzie na Steamie - ilustracja #2

XCOM: Enemy Unknown to turowa gra strategiczna z 2012 roku. W produkcji kierujemy poczynaniami tytułowej organizacji XCOM, która została powołana, by powstrzymać kosmitów, pragnących przejąć władzę na naszej planecie. Tytuł został ciepło przyjęty zarówno przez media, jak i graczy. W związku z tym w 2013 roku wypuszczono duży dodatek Enemy Within, a obecnie studio Firaxis Games pracuje nad XCOM 2.

XCOM: Enemy Unknown oraz Saints Row: The Third i IV w darmowym weekendzie na Steamie - ilustracja #3

Saints Row: The Third i Saints Row IV to dwie ostatnie odsłony serii gier sandboksowych. Początkowo cykl starał się konkurować z Grand Theft Auto, ale z każdą kolejną częścią twórcy odchodzili w coraz to bardziej zwariowane klimaty. W czwartej odsłonie musieliśmy zmierzyć się np. z kosmitami, a w samodzielnym dodatku Gat out of Hell trafiamy do piekła, w którym staramy się odbić porwanego przez Szatana prezydenta.