Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2013, 13:53

autor: Góral

XCOM - 2K Games potwierdza, nowe wcielenie poznamy w najbliższych dniach

Na oficjalnym blogu firmy 2K Games pojawił się wpis głoszący nadejście odmienionego XCOM-a. Gra przeszła wiele zmian, które zostaną ujawnione w ciągu najbliższych dni. Dodatkowo do redakcji dotarła tajemnicza przesyłka, która jest najprawdopodobniej związana z promocją nowego wcielenia strzelaniny.

Dzisiaj rano informowaliśmy Was o nowych plotkach dotyczących strzelaniny XCOM. Od tego czasu światło dzienne ujrzały kolejne, tym razem oficjalne wieści, a do naszej redakcji przyszła tajemnicza paczka z różnymi fantami.

XCOM - 2K Games potwierdza, nowe wcielenie poznamy w najbliższych dniach - ilustracja #1

Na blogu firmy 2K Games pojawił się wpis mówiący, że w najbliższych dniach poznamy nowe informacje na temat srzelaniny zapowiedzianej jeszcze w 2010 roku. Poinformowano, że gra bardzo się zmieniła. Wydawca pozwala swoim studiom na eksperymentowanie z pomysłami, więc twórcy z 2K Marin obrali nowy kierunek, bardziej narracyjny, zachowując przy tym fundamenty XCOM.

Zawartość otrzymanej przesyłki. - XCOM - 2K Games potwierdza, nowe wcielenie poznamy w najbliższych dniach - wiadomość - 2013-04-24
Zawartość otrzymanej przesyłki.

Warto wspomnieć, że do naszej redakcji dotarła paczka, w której znalazły się różne zapiski, poufne dokumenty, a także zapalniczka i popielniczka. Tajemnicza przesyłka najprawdopodobniej ma związek z nadchodzącą zapowiedzią nowego wcielenia XCOM-a, którego 2K ma podobno przemianować na The Bureau. Prawda wyjdzie na jaw już niebawem. Czekamy!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Bureau: XCOM Declassified

The Bureau: XCOM Declassified