Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2022, 17:35

Xbox Game Pass w grudniu zyska i straci aż po 11 gier

Poznaliśmy listę gier, które trafią do PC/Xbox Game Passa w pierwszej połowie grudnia. Liczy ona jedenaście pozycji, z czego trzy to premiery. Szczególną gratką dla graczy będą LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Hello Neighbor 2 i High On Life.

Źródło fot. High on Life / Steam.
i

Poznaliśmy listę tytułów, które trafią do usług PC/Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate w pierwszej połowie grudnia. Tym razem jest ich dziesięć – na upartego jedenaście, jeśli doliczymy Metal: Hellsinger, który będzie wkrótce dostępny nie tylko na PC, XSX/S i w chmurze, ale także na Xboxie One. Na szczególną uwagę zasługuje udostępnienie świeżego i wysoko ocenianego LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (było o tym wiadomo nieco wcześniej).

Warto również odnotować, że trzy z owych dziesięciu produkcji – Hello Neighbor 2, Chained Echoes i High on Life – zostaną dodane do abonamentu Microsoftu w dniu swojego debiutu. Pełną listę gier (wraz z platformami i datami) znajdziecie poniżej.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Xbox Game Pass na grudzień 2022:

Xbox Game Pass w grudniu opuszczą:

Część gier jest regularnie usuwana z Game Passa i nie inaczej będzie w pierwszej połowie grudnia. Tym razem jest ich aż jedenaście. W większości są to jednak tytuły, które były dostępne w usłudze Microsoftu od dawna – m.in. Aliens: Fireteam Elite, Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age, Firewatch, Lake – więc można założyć, że zainteresowane nimi osoby zdążyły je ograć.

Natomiast kolejne pozycje, które znajdą się w Game Passie, zostaną ujawnione w drugiej połowie grudnia.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej