Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2021, 09:25

Ujawniono nowe gry w Xbox Game Pass na marzec

Znamy tytuły, które trafią (albo już trafiły) do Xbox Game Pass w marcu. W tym miesiącu usługa zaoferuje sporo atrakcji dla fanów gier sportowych dzięki m.in. Football Manager 2021, ale pojawi się też gratka dla fanów Star Wars.

W połowie marca z katalogu Xbox Game Pass zniknie kilka produkcji, wliczając w to Wiedźmina 3: Dziki Gon oraz Bloodstained: Ritual of the Night. Jednakże zawczasu otrzymaliśmy dostęp do pierwszych gier, które dołączą w tym miesiącu do oferty usługi. Na Xboksach oraz komputerach osobistych gracze mogą dziś sprawdzić Football Manager 2021, przy czym na PC uwzględnia to zarówno „zwykłe” wydanie, jak i tzw. Xbox Edition.

Poza tym jeszcze wczoraj Microsoft udostępnił nowy tytuł w ramach współpracy z Electronic Arts – jest nim Madden NFL 2021. Na tym nie koniec, bo w bieżącym miesiącu EA Play pozwoli zagrać nie tylko w kolejną grę sportową (NBA 2K21; w chmurze oraz na konsolach), ale też w Star Wars: Squadrons. Jeśli jednak nad kosmiczne bitwy przedkładacie właśnie sport, w kwietniu do katalogu usługi dołączy jeszcze jedna tego typu produkcja: NHL 21. Niestety, nie podano dokładnych dat dla żadnej z powyższych gier.

Przypominamy też, że w zeszłym tygodniu do katalogu Xbox Game Pass dodano m.in.: Elite Dangerous oraz DIRT 5.

Xbox Game Pass w marcu/kwietniu:

 1. Madden NFL 2021 (konsole w ramach EA Play) – 3 marca
 2. Football Manager 2021 (PC) – 4 marca
 3. Football Manager 2021 Xbox Edition (PC, konsole) – 4 marca
 4. NBA 2K21 (konsole, chmura) – marzec
 5. Star Wars: Squadrons (konsole w ramach EA Play) – marzec
 6. NHL 21 (konsole w ramach EA Play) - kwiecień

Xbox Game Pass – gry, które znikną z oferty 15 marca

 1. Wiedźmin 3: Dziki Gon (konsole)
 2. Bloostainder: Ritual of the Night (PC, konsole)
 3. Astrologaster (PC)
 4. Kona (konsole)
 5. Alvastia Chronicles (PC, konsole)

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl