Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2021, 10:50

Premiera Ranch Simulator - nowy symulator farmy debiutuje w Early Access

Dzisiaj ma miejsce premiera najnowszego symulatora farmy od studia Toxic Dog - Ranch Simulator. W grze możemy współpracować ze znajomymi w odbudowie rancza i hodowli zwierząt.

W Ranch Simulator, najnowszej produkcji rosyjskiego studia Toxic Dog dostaniemy zadanie, żeby w pojedynkę lub z trzema znajomymi przywrócić świetność zapomnianemu ranczu naszego dziadka. Od dziś gra dostępna będzie we wczesnym dostępie na Steamie, a premiera pełnej wersji zapowiedziana jest na rok 2022. Symulatory farmy zyskały mocno na popularności po zeszłorocznym rozdawnictwie Farming Simulator 19, więc nie dziwi nowa gra z tego gatunku, szczególnie, że daje nam możliwość dowolnej personalizacji naszego rancza.

Podobnie jak w ciepło przyjętym House Flipper otrzymamy możliwość całkowitej reorganizacji dostępnej przestrzeni. Do dyspozycji dostaniemy różne budowle, które będziemy mogli dowolnie rozbudowywać. Po wstępnej fazie budowy pojawi się potrzeba zarobku do dalszego finansowania naszego remontu. Tutaj wchodzi na scenę hodowla zwierząt, które umożliwią nam generowanie zysku. Przyjdzie nam też dbać o naszą trzodę, żeby ta była zdrowa i stawała się coraz liczniejsza. W otwartym świecie pojawią się także niebezpieczeństwa, więc niekiedy będziemy musieli bronić naszego dobytku przed watahami wilków. Nic nie stanie nam też na przeszkodzie, żeby w wolnej chwili wybrać się na wycieczkę po okolicznych łąkach oraz lasach, gdzie może pojawić nam się możliwość zapolowania na niedźwiedzia czy jelenia.