Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2019, 12:35

autor: AlexB

Wyścigi z celami nowym trybem w Red Dead Online

Beta Red Dead Online otrzymała nowy tryb – Wyścigi z celami. Polegają one na jeździe konnej oraz strzelaniu do tarcz. Ponadto posiadacze gry na PlayStation 4 uzyskali dostęp do wariantu tego modelu zabawy – nieliniowych wyścigów z celami.

W niebezpiecznym świecie Dzikiego Zachodu na wagę złota były dwie umiejętności – jazda konna i celne oko. Ostatnio w becie Red Dead Online, czyli sieciowego modułu hitowego Red Dead Redemption II, pojawił się tryb, który łączy je obie. Nosi on nazwę Wyścigi z celami.

Nowy tryb w Red Dead Online przetestuje Wasze umiejętności strzelania i jazdy konnej. - Wyścigi z celami nowym trybem w Red Dead Online - wiadomość - 2019-03-27
Nowy tryb w Red Dead Online przetestuje Wasze umiejętności strzelania i jazdy konnej.

Zasady nowego trybu w becie Red Dead Online są bardzo proste. Gracze zaczynają na koniu z łukiem oraz strzałami i muszą zaliczać kolejne punkty kontrolne, strzelając w znajdujące się na nich cele. Kto pierwszy strąci ostatni z nich, wygrywa. W trakcie wyścigu można utrudniać życie przeciwnikom i postarać się zrzucić ich z siodła, czy to dzięki broni, czy tradycyjnym kopniakom. Rywalizację powinny nieco ułatwić przedmioty porozrzucane na trasie – preparaty przywracające wytrzymałość konia oraz potężniejsze narzędzia mordu, które ułatwiają eliminowanie celów i walkę z konkurencją. Miejcie jednak na uwadze fakt, że amunicja do nich jest ograniczona.

Wyścigi z celami możecie uruchomić z menu głównego, za pomocą opcji Szybkie dołączenie lub podjeżdżając do znaku serii wyróżnionej.

Na koń! Czas sprawdzić się w wyścigu. - Wyścigi z celami nowym trybem w Red Dead Online - wiadomość - 2019-03-27
Na koń! Czas sprawdzić się w wyścigu.

Ponadto wirtualni kowboje z PlayStation 4 otrzymali wczesny dostęp do specjalnego nowego trybu - Wyścigów nieliniowych z celami. Opiera się on na bardzo podobnych zasadach, lecz gracze rywalizują na otwartym terenie i cele można zaliczać w dowolnej kolejności. Kluczem do zwycięstwa jest zatem obranie optymalnej ścieżki i pilnowanie tempa rywali.

Aby wziąć udział w Wyścigach nieliniowych z celami, należy udać się do specjalnego znacznika na mapie.

Czas kupić nowe ubrania. - Wyścigi z celami nowym trybem w Red Dead Online - wiadomość - 2019-03-27
Czas kupić nowe ubrania.

To jeszcze nie wszystko. Obecnie w Red Dead Online można skorzystać z dwudziestoprocentowej premii do zdobywanych punktów doświadczenia. Dodatkowo w sklepach wewnątrz gry trwa promocja na cały asortyment w sekcji Pielęgnacja konia oraz lekarstwa, otrzeźwiacze, stymulanty itp. Kosztują one 25% mniej. Z podobną zniżką wysokopoziomowi gracze mogą też zakupić ulepszone siodła. W sklepach pojawiły się również cztery nowe elementy odzieży – frak dzienny, buty Strickland, futrzane rękawice i buty łucznicze (tylko dla kobiet).

Na miłośników Red Dead Online czeka jeszcze mnóstwo atrakcji. - Wyścigi z celami nowym trybem w Red Dead Online - wiadomość - 2019-03-27
Na miłośników Red Dead Online czeka jeszcze mnóstwo atrakcji.

Przypominamy, że to dopiero początek atrakcji w Red Dead Online zaplanowanych na tę wiosnę przez studio Rockstar. Już niedługo beta sieciowego modułu Red Dead Redemption II doczeka się nowych trybów Konfrontacji oraz zapowiedzianego w ubiegłym tygodniu dużego patcha, który doda między innymi kolejne misje fabularne.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach