Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2018, 13:13

autor: Vergil

Wyciekły pierwsze screeny z Just Cause 4

Prezentacja Just Cause 4 to jeden z pewniaków tegorocznych targów E3. Po steamowej reklamie w sieci pojawiły się pierwsze obrazki prezentujące w akcji ów niezapowiedziany jeszcze tytuł.

Redakcja serwisu DSOGaming dotarła do pierwszej galerii z Just Cause 4, czyli najnowszego dzieła zespołu Avalanche Studios, które... jeszcze nie doczekało się zapowiedzi. Na podstawie opublikowanych obrazków można wywnioskować, że główny bohater trafi do Ameryki Południowej. Oczywiście Rico Rodriguez nie będzie wypoczywał pośród ruin cywilizacji, które przed wiekami zamieszkiwały te ziemie, lecz siał chaos, by w ten sposób zaprowadzić tam porządek (jego dokonania z poprzednich części serii udowadniają, że w tym szaleństwie jest metoda).

Można było się spodziewać, że Rico Rodriguez nie wystraszy się burz z piorunami czy trąb powietrznych. - Wyciekły pierwsze screeny z Just Cause 4 - wiadomość - 2018-06-10
Można było się spodziewać, że Rico Rodriguez nie wystraszy się burz z piorunami czy trąb powietrznych.

Screenshoty prezentują w zasadzie wszystko, z czym można kojarzyć jego przygody – eksplozje, rozbudowany arsenał, szybowanie z wykorzystaniem wingsuita, szeroki wachlarz maszyn (od motocykli i samochodów, przez śmigłowce, skończywszy na myśliwcach), aż po mniej lub bardziej opancerzonych adwersarzy.

Poza tym jednak warto zwrócić uwagę na zmienne, niekiedy gwałtowne warunki atmosferyczne; najwyraźniej w Just Cause 4 będziemy dobrze się bawić nie tylko w upalne dni i duszne noce, lecz także w trakcie burz z piorunami czy nawet w pobliżu trąb powietrznych.

Wingsuit i linka z hakiem to podstawowe narzędzia Rico Rodrigueza, bez których bohater nie mógłby się obejść. - Wyciekły pierwsze screeny z Just Cause 4 - wiadomość - 2018-06-10
Wingsuit i linka z hakiem to podstawowe narzędzia Rico Rodrigueza, bez których bohater nie mógłby się obejść.

O Just Cause 4 po raz pierwszy usłyszeliśmy na początku maja, kiedy to sieć sklepów Walmart dodała tę pozycję do swojej oferty. Przedwczoraj natomiast na platformie Steam pojawiła się jej reklama, która po chwili została zdjęta. Można więc oczekiwać, że kolejna odsłona przygód Rico Rodrigueza będzie jedną z produkcji zapowiedzianych podczas tegorocznych targów E3.

Przypomnijmy, że nie jest to jedyny bieżący projekt ekipy Avalanche Studios. Zespół, który niedawno znalazł się pod skrzydłami Nordisk Film, współpracuje również z id Software przy RAGE 2 oraz tworzy zapowiedziane niedawno Generation Zero, które w przyszłym roku wyda własnym sumptem.

Po więcej obrazków z Just Cause 4 zapraszamy do naszej galerii.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Just Cause