Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2012, 12:05

autor: Sarge

Wyciekły kolejne screeny z gry Beyond Good & Evil 2

W sieci pojawiły się nowe screeny, które rzekomo mają pokazywać grę Beyond Good & Evil 2 działającą na silniku graficznym. Firma Ubisoft nie potwierdza autentyczności tych zdjęć.

Serwis All Games Beta opublikował kolejne screeny mające pochodzić z gry Beyond Good & Evil 2. Pierwszy obrazek wyciekł kilkanaście dni temu, dołączając do krótkiego zwiastuna z 2009 roku oraz prezentacji materiałów koncepcyjnych z ubiegłego roku.

Dostępne w tej wiadomości screeny mają prezentować możliwości silnika graficznego długo oczekiwanej produkcji studia Ubisoft Montpellier. Trudno jednak powiedzieć, z jak wczesnej fazy produkcji pochodzą te zdjęcia. Wszystko wskazuje na to, że tytuł ukaże się dopiero na następnej generacji konsol, więc powyższe screeny mogą stanowić niewielki przedsmak możliwości nadchodzących platform sprzętowych. Ewentualnie pochodzą jeszcze z wersji projektu na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Wyciekły kolejne screeny z gry Beyond Good & Evil 2 - ilustracja #1

Michel Ancel (twórca serii Rayman i szef zespołu Ubisoft Montpellier) niedawno powiedział w wywiadzie podczas targów Touluse Game Show, że gra Beyond Good & Evil 2 weszła w fazę aktywnej produkcji. Jest to spory postęp biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze niedawno nie było do końca wiadomo, czy tytuł w ogóle ukaże się na rynku.

Pierwsza odsłona Beyond Good & Evil ukazała się jeszcze na PlayStation 2, pierwszego Xboksa, GameCube’a oraz komputery PC. Gracze wcielali się w młodą reporterkę o imieniu Jade, która zaczęła dochodzenie mające na celu odkrycie tajemnic kryjących się za inwazją obcej rasy na planetę Hyllis. W zeszłym roku gra zadebiutowała w edycji HD na łamach PlayStation Network oraz Xbox Live, co miało stanowić podwaliny pod wydanie kontynuacji.

Wyciekły kolejne screeny z gry Beyond Good & Evil 2 - ilustracja #2
Wyciekły kolejne screeny z gry Beyond Good & Evil 2 - ilustracja #3

Ostatnia aktualizacja: 2012-05-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.