Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2015, 14:29

autor: luckie

Wyciekły grafiki z gry Agent od studia Rockstar

Jeden z twórców gry Agent od studia Rockstar opublikował kilka obrazków z produkcji, pochodzących sprzed kilku lat. Nie ma pewności, czy projekt wciąż znajduje się w produkcji, ale widać, że swego czasu włożono w niego sporo pracy.

Do sieci wpłynęła garść „nowych-starych” obrazków z Agenta, gry widmo studia Rockstar. Nowych, bo niepublikowanych wcześniej, ale jednocześnie starych, gdyż pochodzą one sprzed dobrych kilku lat. Autorem przecieku jest grafik, który dłubał przy projekcie w latach 2009-2010, zanim został przeniesiony do ekipy pracującej nad Grand Theft Auto V (za to znalezisko słowa uznania należą się użytkownikowi forum Reddit o pseudonimie CaptainThump). Mimo swej leciwości, grafiki pokazują wyraźnie, że w grę włożono swego czasu sporo pracy – widzimy na nich obszerną, ciekawą lokację miejską, prawdopodobnie położoną gdzieś na Bliskim Wschodzie. Kilka obrazków zamieściliśmy poniżej, więcej znajdziecie w tym miejscu.

Czy Agent wciąż ma szansę powstać? - Wyciekły grafiki z gry Agent od studia Rockstar - wiadomość - 2015-12-22
Czy Agent wciąż ma szansę powstać?
Wyciekły grafiki z gry Agent od studia Rockstar - ilustracja #2
Wyciekły grafiki z gry Agent od studia Rockstar - ilustracja #3
Wyciekły grafiki z gry Agent od studia Rockstar - ilustracja #4
Wyciekły grafiki z gry Agent od studia Rockstar - ilustracja #5
Wyciekły grafiki z gry Agent od studia Rockstar - ilustracja #6

Niestety wspomniany wcześniej artysta nie ma pewności, czy Agent kiedykolwiek ujrzy światło dzienne. Gdyby nawet okazało się, że Rockstar nie zarzucił projetu, a po wydaniu GTA V prace nad nim ruszyły pełną parą, dostosowanie Agenta do standardów obecnej generacji wymagałoby sporego nakładu sił i środków. Bardziej prawdopodobne wydaje się, że następna w kolejce będzie kontynuacja Red Dead Redemption.

Po raz pierwszy Agent został zapowiedziany w 2009 roku jako ekskluzywny tytuł na PlayStation 3. Od tamtej pory jednak informacje na temat tej skradanki osadzonej w okresie Zimnej wojny były szczątkowe i opierały się głównie na plotkach. Z drugiej strony, Rockstar kilkukrotnie odnawiał prawa do marki (również w tym roku), co pozwala mieć nadzieję, że twórcy wciąż mają plany odnośnie tego tytułu. Oficjalna strona gry również zapewnia, że pojawi się ona „wkrótce”.

  1. Oficjalna strona gry Agent

Ostatnia aktualizacja: 2015-12-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Agent

Agent