Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2015, 11:21

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Agent od studia Rockstar wciąż żywy?

Wygląda na to, że zapowiedziany w 2009 roku Agent, gra akcji z elementami skradanki od studia Rockstar, wciąż żyje. Firma Take-Two, wydawca, po raz trzeci odnowiła bowiem stosowny znak towarowy na stronie amerykańskiego Urzędu Patentowego.

Take-Two odświeżyło znak towarowy Agent w Urzędzie Patentowym. - Agent od studia Rockstar wciąż żywy? - wiadomość - 2015-08-07
Take-Two odświeżyło znak towarowy Agent w Urzędzie Patentowym.

Perypetie gry Agent autorstwa studia Rockstar są doprawdy ciekawe. Prace nad tym tytułem ruszyły w 2007 roku, jednak dopiero dwa lata później deweloperzy zdecydowali się poinformować graczy o jego istnieniu. W międzyczasie firma Take-Two, wydawca, zdążyła zarejestrować i odnowić stosowny znak towarowy na stronie internetowej amerykańskiego Urzędu Patentowego. W zeszłym roku informowaliśmy Was, że zgodnie z informacją ujawnioną przez sklep GameFly, prace nad rzeczoną produkcją zostały anulowane. I tu niespodzianka, bo wygląda na to, że projekt cały czas żyje.

Jeden z użytkowników forum serii GTA, niejaki toxluv, poinformował, że w wyżej wspomnianym urzędzie patentowym po raz kolejny pozytywnie rozpatrzono prośbę o odświeżenie znaku towarowego „Agent”. Miało to miejsce 4 czerwca bieżącego roku. Mimo wszystko mało prawdopodobne, abyśmy mogli spodziewać się nowych informacji na temat gry na przestrzeni kolejnych dni. Cała sytuacja pozwala jednak mieć nadzieję na to, że twórcy serii Grand Theft Auto pamiętają o swoim innym tytule, który – jako gra akcji z elementami skradanki, przenosząca zainteresowanych w realia zimnej wojny – prezentuje (prezentował?) się naprawdę intrygująco.

Gra Agent na stronie internetowej Urzędu Patentowego w USA. - Agent od studia Rockstar wciąż żywy? - wiadomość - 2015-08-07
Gra Agent na stronie internetowej Urzędu Patentowego w USA.