Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2011, 12:42

autor: DogGhost

Wyciekł 20-minutowy film prezentujący początek gry The Elder Scrolls V: Skyrim

W serwisie YouTube pojawił się materiał wideo prezentujący początkowe 20 minut gry The Elder Scrolls V: Skyrim, w tym między innymi proces tworzenia postaci oraz szczegóły fabuły.

Pozostały niespełna dwa tygodnie do premiery jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, The Elder Scrolls V: Skyrim. Jeśli nie możecie się doczekać i chcielibyście szybko zobaczyć, jak prezentuje się początek rozgrywki w produkcji studia Bethesda Softworks, to powinniście obejrzeć najnowsze materiały wideo, które pojawiły się wczoraj w Internecie. Ostrzegamy, że jeśli chcecie uniknąć spoilerów, to najlepiej w ogóle ich nie uruchamiajcie, żeby nie zepsuć sobie zabawy.

Wyciekł 20-minutowy film prezentujący początek gry The Elder Scrolls V: Skyrim - ilustracja #1

Jeden z użytkowników serwisu YouTube opublikował podzielony na dwie części film ukazujący pierwsze kroki w grze The Elder Scrolls V: Skyrim. Firma ZeniMax Media, gdy tylko dowiedziała się o tym wycieku zgłosiła naruszenie praw autorskich i gameplay został usunięty z najpopularniejszego serwisu. Udało się go jednak skopiować i obecnie jest dostępny między innymi za pośrednictwem serwisu Kotaku.

Trzeba przyznać, że początkowy fragment gry The Elder Scrolls V: Skyrim prezentuje się naprawdę imponująco. Nie zdradzając zbyt wielu szczegółów, możemy w nim obejrzeć scenę wprowadzającą i wpleciony w nią proces tworzenia postaci. Po dostosowaniu wyglądu bohatera za pomocą bogatego edytora od razu znajdujemy się w dramatycznej sytuacji. Chwilę później zapanuje prawdziwy chaos... Za pierwszym razem scena wygląda widowisko i trzyma w napięciu, więc osoby zamierzające kupić produkcję studia Bethesda, powinny zrezygnować z oglądania. Niemniej jednak, jeśli w pełnej wersji gry będzie wiele takich momentów (a kilka z nich mieliśmy już okazję zobaczyć), to zanosi się na wielką ucztę dla wszystkich miłośników gatunku RPG.

Wyciekł 20-minutowy film prezentujący początek gry The Elder Scrolls V: Skyrim - ilustracja #2

Premierę gry The Elder Scrolls V: Skyrim przewidziano na 11 listopada. Tytuł ukaże się na pecety oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Jego dystrybucją zajęła się firma Cenega – pełne spolszczenie pojawi się jedynie w przypadku wersji komputerowej. Więcej informacji na temat tego tytułu znajdziecie między innymi w przeglądzie tygodnia przygotowanym przez redakcję serwisu tvgry.pl.