Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2018, 19:52

autor: "Vergil"

Season pass do Far Cry 5 – Ubisoft prezentuje nadchodzące DLC

Far Cry 5 nie daje o sobie zapomnieć. Firma Ubisoft postanowiła przybliżyć nam zawartość nadchodzących DLC, które wraz z pełną wersją Far Cry 3 wejdą w skład season passa.

Firma Ubisoft stała się dzisiaj niezwykle wylewna na temat piątej odsłony cyklu Far Cry. Jeszcze nie opadł kurz po zapowiedzi Far Cry Arcade, czyli specjalnej platformy, dzięki której gracze stworzą własne misje oraz mapy do trybu multiplayer, a już możemy cieszyć oko wybuchowym zwiastunem prezentującym nadchodzące DLC oraz tak zwane „wydarzenia na żywo”. Nim przejdziemy do omówienia atrakcji przygotowywanych przez twórców, rzućmy okiem na ów dynamiczny materiał wideo.

Zaczniemy nietypowo, bo od końca. Wydarzenia na żywo będą specjalnymi eventami ograniczonymi czasowo, w których deweloperzy rzucą nam zróżnicowane wyzwania. Gra będzie warta świeczki, bowiem realizując postawione nam cele, odblokujemy unikatowe stroje dla naszej postaci, dodatkowe uzbrojenie oraz pojazdy, które następnie wykorzystamy w trakcie zwyczajnych wojaży w Hope County.

Tak, to wciąż Far Cry 5. Jak widać, Ubisoft dał całkowicie wolną rękę deweloperom odpowiedzialnym za stworzenie dodatków do tej produkcji. - Season pass do Far Cry 5 – Ubisoft prezentuje nadchodzące DLC - wiadomość - 2018-03-06
Tak, to wciąż Far Cry 5. Jak widać, Ubisoft dał całkowicie wolną rękę deweloperom odpowiedzialnym za stworzenie dodatków do tej produkcji.

Nadciągające rozszerzenia, nad którymi pracuje ekipa odpowiedzialna za prześmiewcze Far Cry 3: Blood Dragon, zasługują na osobną wzmiankę. Hours of Darkness, czyli Mroczne godziny, przeniesie nas do ogarniętego wojną Wietnamu, gdzie jako Wendell Redler postaramy się wydrzeć przyjaciół z rąk Wietkongu, by wraz z nimi uciec z tego miejsca w jednym kawałku. Brzmi poważnie, prawda? Nieco lżejszy klimat zaoferuje nam Lost on Mars (Marsjańska pułapka), które zabierze nas na tytułową Czerwoną Planetę, gdzie zmierzymy się z agresywnymi, pająkopodobnymi istotami, które będą zagrażać Ziemi. Ostatnie DLC, czyli Dead Living Zombies (Do licha, zombie!) pozwoli nam stawić czoła tytułowym umarlakom; jako ciekawostkę należy dodać, że autorem siedmiu scenariuszy jest Guy Marvel – reżyser horrorów klasy B. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, listę dodatków, które trafą do przepustki sezonowej, zamknie pełna wersja Far Cry 3 (na konsolach – Far Cry 3: Classic Edition).

Grafiki z wyżej wymienionych add-onów czekają na Was poniżej. Tymczasem przypominamy, że Far Cry 5 zadebiutuje 27 marca na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł zostanie wydany nad Wisłą w polskiej kinowej wersji językowej.