Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2018, 20:53

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

South Park The Fractured But Whole - dodatek Od zmierzchu do Casa Bonita ukaże się w tym miesiącu

Firma Ubisoft ujawniła kilka szczegółów, cenę oraz datę premiery rozszerzenia fabularnego Od zmierzchu do Casa Bonita (From Dusk Till Casa Bonita) do gry South Park: The Fractured But Whole.

W dodatku Od zmierzchu do Casa Bonita stawimy czoła wampirzym dzieciakom. - South Park The Fractured But Whole - From Dusk Till Casa Bonita ukaże się w tym miesiącu - wiadomość - 2018-03-06
W dodatku Od zmierzchu do Casa Bonita stawimy czoła wampirzym dzieciakom.

Wydane w październiku 2017 roku RPG South Park: The Fractured But Whole wkrótce otrzyma duże rozszerzenie zatytułowane Od zmierzchu do Casa Bonita (From Dusk Till Casa Bonita). Dodatek dostępny będzie na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych od 20 marca. Za 49,99 zł otrzymacie nową kampanię fabularną wraz z kolejną klasą superbohatera.

W przesłanej wiadomości prasowej firma Ubisoft zdradziła trochę informacji na temat przygody. Ogólne założenia są takie – siostra Mysteriona wpadła w tarapaty, gdyż zadała się z wampirzymi dzieciakami. Te przejęły uwielbianą przez Cartmana restaurację Casa Bonita, więc naszym zadaniem będzie uporać się z krwiopijcami.

Podczas zabawy trafimy m.in. do jaskini czarnego Barta i jadłodajni, otrzymamy nowe gotyckie kostiumy oraz skorzystamy z mocy wiedźmy wsparcia Henrietty. Niestety więcej szczegółów nie podano, ale mamy za to kilka screenów.

South Park: The Fractured But Whole do tej pory doczekał się kilku dodatków, ale Od zmierzchu do Casa Bonita będzie pierwszym większym rozszerzeniem. Wcześniejsze DLC związane były z dodatkowymi przedmiotami, a Niebezpieczny holopokład pozwalał na wzięcie udziału w serii bitew o rosnącym poziomie trudności.