Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCPS4XONE
Okładka South Park: The Fractured But Whole - From Dusk Till Casa Bonita (PC)

South Park: The Fractured But Whole - Od zmierzchu do Casa Bonita

South Park: The Fractured But Whole - From Dusk Till Casa Bonita

Dodatek fabularny do gry South Park: The Fractured But Whole, w którym musimy zmierzyć się z wampirami. W From Dusk Till Casa Bonita oprócz nowych zadań deweloperzy wprowadzili kolejną klasę postaci i dodatkowe kostiumy.

To jest dodatek do gry South Park: The Fractured But Whole.

RPG | turowe | seriale animowane | superbohaterowie | 2D | humorystyczne | wampiry

Okładka South Park: The Fractured But Whole - From Dusk Till Casa Bonita (PC)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

20mar2018

PC PS4 XONE

Od zmierzchu do Casa Bonita (From Dusk Till Casa Bonita) to niesamodzielne rozszerzenie fabularne do gry RPG South Park: The Fractured But Whole na platformę PC, PS4 i XONE. Podobnie jak za „podstawkę”, tak i za dodatek odpowiedzialni są deweloperzy z firmy Ubisoft.

Fabuła

W dodatku pojawiła się nowa przygoda. Siostra Mysteriona ma kłopoty, gdyż zadała się ze złymi dzieciakami-wampirami, które dodatkowo przejęły kontrolę nad Casa Bonita – ukochaną przez Cartmana restauracją. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak pokonać młodych krwiopijców, tym samym doprowadzając do rozwiązania wszystkich problemów.

Mechanika

Mechanika rozgrywki w Od zmierzchu do Casa Bonita jest taka sama, jak w podstawowej wersji gry South Park: The Fractured But Whole. Jest to dwuwymiarowe RPG, w którym wędrujemy po różnych lokacjach, rozmawiamy z napotkanymi postaciami oraz walczymy w systemie turowym. Oczywiście oprócz zadań związanych z nową linią fabularną, deweloperzy zatroszczyli się m.in. o kolejną klasę superbohatera Netherborn, dysponującą czterema okultystycznymi mocami. Do tego dochodzą gotyckie kostiumy oraz Henrietta – wiedźma wsparcia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Gry podobne do South Park: The Fractured But Whole - Od zmierzchu do Casa Bonita

Klasyfikacja PEGI South Park: The Fractured But Whole - Od zmierzchu do Casa Bonita

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe South Park: The Fractured But Whole - Od zmierzchu do Casa Bonita

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki GeForce GTX 670 / AMD Radeon R9 280X lub lepsza, Windows 7/8/10 64-bit
Minimalne: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-4320 4.2 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki GeForce GTX 560 Ti / AMD Radeon HD 7850 lub lepsza, Windows 7/8/10 64-bit

South Park The Fractured But Whole - dodatek Od zmierzchu do Casa Bonita ukaże się w tym miesiącu
South Park The Fractured But Whole - dodatek Od zmierzchu do Casa Bonita ukaże się w tym miesiącu

wiadomość6 marca 2018

Firma Ubisoft ujawniła kilka szczegółów, cenę oraz datę premiery rozszerzenia fabularnego Od zmierzchu do Casa Bonita (From Dusk Till Casa Bonita) do gry South Park: The Fractured But Whole.

PC
PS4
XONE