Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2018, 18:32

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Call of Duty Black Ops 4 w bazie sieci sklepów GameStop [news zaktualizowany]

Pojawiły się kolejne poszlaki dotyczące nowej odsłony serii Call of Duty. Tym razem ich źródłem jest sieć sklepów GameStop, w bazie której pojawiły się koszulki z nazwą "Call of Duty Black Ops 4".

AKTUALIZACJA:

W sieci pojawił się filmik z Jamesem Hardenem, koszykarzem grającym dla zespołu Houston Rockets. Sportowiec miał na głowie czapeczkę z logo przypominającym to z gry Call of Duty: Black Ops III. Źródła serwisu Kotaku potwierdziły, że na nakryciu głowy zawodnika faktycznie jest wyszyte oficjalne logo Call of Duty: Black Ops IV (ewentualnie Call of Duty: Black Ops IIII, jeżeli trzymamy się pisowni z czapeczki).

Call of Duty Black Ops 4 w bazie sieci sklepów GameStop [news zaktualizowany] - ilustracja #1

Od kilku tygodni docierają do nas kolejne niepotwierdzone doniesienia związane z nową odsłoną serii Call of Duty. Najpierw w lutym dziennikarz serwisu Nintendo Switch Network wyjawił, że w tym roku doczekamy się Call of Duty: Black Ops IV. Kilka dni później źródła serwisu Eurogamer potwierdziły tę informację. Następnie samo Activision, wydawca i właściciel marki CoD, poinformowało, że nad nową odsłoną pracuje studio Treyarch, czyli deweloper odpowiedzialny za podserię Black Ops. Dziś doczekaliśmy się następnej poszlaki w sprawie.

Do sieci wyciekły zdjęcia z wewnętrznej bazy danych sieci sklepów GameStop. Możemy na nich zobaczyć wypunktowane koszulki sygnowane nazwą „Call of Duty Black Ops 4”. Przypominamy, że wspomniany sprzedawca jest jednym z największych w branży gier wideo i z pewnością wie, co w trawie piszczy... o ile oczywiście zdjęcia są prawdziwe.

Komu koszulkę Call of Duty Black Ops 4, komu? / Źródło: charlieintel.com - Call of Duty Black Ops 4 w bazie sieci sklepów GameStop [news zaktualizowany] - wiadomość - 2018-03-07
Komu koszulkę Call of Duty Black Ops 4, komu? / Źródło: charlieintel.com

Przypominamy jeszcze, że poprzednie doniesienia mówiły o powrocie Black Ops do bardziej przyziemnych realiów, niż miało to miejsce w ostatniej, futurystycznej odsłonie. Poza tym czwórka ma się ukazać na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach, a także na Switchu. Za tę ostatnią wersję nie jest ponoć odpowiedzialny Treyarch, a jakieś inne studio. Na razie to wszystko, co wiemy.