Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 18 kwietnia 2014, 20:52

Współpraca CDP.pl z Focus Home Interactive

Wargame: Red Dragon, Bound by Flame, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, i wiele innych przebojów światowego wydawcy gier wideo w ofercie CDP.pl.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

CDP.pl ma wielką przyjemność poinformować, że w związku z rozpoczęciem współpracy z Focus Home Interactive do sprzedaży na terenie całego kraju trafią nowe tytuły z bogatej oferty wydawcy. Dostępne będą one zarówno w wersji fizycznej, jak i cyfrowej, oferowanej za pośrednictwem platformy cyfrowej dystrybucji CDP.pl.

Wśród tytułów Focus Home Interactive, których premiery na rodzimym rynku zaplanowane zostały w najbliższym czasie, znajdą się m.in. cieszące się bardzo dużą popularnością Wargame: Red Dragon, Bound by Flame, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments.

Już od 30 kwietnia dostępna będzie polska wersja językowa gry Wargame: Red Dragon – strategii czasu rzeczywistego stawiającej na realizm. Gracz wciela się w rolę dowódcy, który musi wypełnić stawiane przed nim cele ograniczoną ilością wojsk. Nie może więc sobie pozwolić na bezmyślnie szafowanie życiem żołnierzy – zwiad, precyzyjne uderzenia i przemyślane formacje są kluczem do sukcesu.

Po raz pierwszy w historii Wargame'a gracze będą mogli włączyć do działań wojennych również okręty. Tym samym na polach bitew staną do walki siły lądowe, morskie i powietrzne rywalizujących państw. Gwarantuje to starcia o niezwykłym rozmachu, szczególnie w trybie wieloosobowym, nawet dla 20 graczy.

Więcej informacji na temat gier Focus Home Interactive znaleźć można pod adresem www.focus-home.com.

Ofertę CDP.pl oraz więcej informacji na temat platformy cyfrowej dystrybucji znaleźć można pod adresem www.cdp.pl.