Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2014, 15:39

autor: Góral

World of Tanks - od 29 września będzie można się ścigać czołgami

Firma Wargaming postanowiła sprawić małą niespodziankę fanom World of Tanks i wkrótce odda do dyspozycji graczy tryb, pozwalający ścigać się czołgami na specjalnej mapie. Zabawa będzie dostępna w dniach 29 września - 12 października.

World of Tanks - Wyścigi Czołgów:
  • Nowy tryb pozwalający ścigać się czołgami
  • Zmagania będą toczone na przerobionej arenie portowej przy użyciu M24 Chaffee Sport
  • Tryb dostępny będzie w dniach 29 września - 12 października

Firma Wargaming poinformowała, że 29 września gracze World of Tanks będą mogli brać udział w… wyścigach. Deweloper postanowił bowiem udostępnić na kilkanaście dni (do 12 października) nowy tryb o nazwie Wyścigi Czołgów. Według nadesłanej informacji prasowej, do zabawy staną dwie drużyny złożone z trzech zawodników każda. Podczas rozgrywki trzeba będzie nie tylko pędzić na złamanie lufy do mety, lecz również zdobywać po drodze punkty kontrolne. Naturalnie czołgi nie byłyby czołgami, gdybyśmy nie mogli strzelać do przeciwników, więc i tego elementu nie zabraknie w wyścigach.

Zawody odbywać mają się na przerobionej arenie portowej, wyposażonej w specjalny tor, na którym umieszczone zostaną rampy i różne interaktywne (pisząc po naszemu wybuchowe) elementy „które sprawią, że każdy strzał może przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę”. By szanse były wyrównane, wszyscy gracze otrzymają za darmo dedykowany czołg M24 Chaffee Sport.

Oprócz tego twórcy zatroszczą się o specjalne misje, pozwalające zdobywać doświadczenie i kredyty oraz medal Racer 2014. Zapowiada się więc całkiem miła, i mocno zwariowana, odskocznia od tradycyjnych zmagań czołgistów.

World of Tanks przeistoczy się w grę wyścigową. - World of Tanks - od 29 września będzie można się ścigać czołgami - wiadomość - 2014-09-18
World of Tanks przeistoczy się w grę wyścigową.
World of Tanks - czołgiści zainspirowani skoczkami narciarskimi. - World of Tanks - od 29 września będzie można się ścigać czołgami - wiadomość - 2014-09-18
World of Tanks - czołgiści zainspirowani skoczkami narciarskimi.