Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2014, 14:15

autor: Maciej Jałowiec

GAME24 - weź udział w imprezach w Warszawie i Krakowie

Ogłoszona niedawno przez firmę NVIDIA globalna impreza GAME24 doczeka się lokalnych wydarzeń również w Polsce. 19 września w Warszawie i Krakowie na wszystkich chętnych czekać będą transmisje z całego świata, a także wiele konkursów i turniejów z nagrodami.

GAME24 - weź udział w dodatkowych imprezach w Warszawie i Krakowie - ilustracja #1

Kilka dni temu informowaliśmy o organizowanej 19 września przez firmę NVIDIA imprezie zatytułowanej GAME24, która w zamyśle organizatora miałaby być globalnym świętem graczy komputerowych, pełnym atrakcji, turniejów i wartościowych nagród. Pomimo tego, że globalny charakter nadaje organizacja wydarzenia w kilku wielkich miastach świata (m. in. Londyn, Los Angeles, Szanghaj, Sztokholm), w Polsce również doczekamy się dwóch lokalnych eventów tematycznie związanych z GAME24.

Wydarzenia te organizowane będą w dwóch lokalizacjach. Pierwszą jest warszawski Komputronik Megastore w Centrum Handlowym Jupiter, a drugi lokalny event odbędzie się w krakowskim salonie firmy X-KOM w Bonarka City Center. 19 września, odwiedzający te punkty będą mogli oglądać streaming imprezy GAME24 odbywającej się w USA, Szwecji, Anglii i Chinach, a ponadto wziąć udział w konkursach i spróbować swoich sił w PC-towych tytułach. Na zwycięzców konkursów i najlepszych graczy czekać będą bowiem nagrody – przykładowo, w salonie X-KOM w Krakowie gracz z najlepszym wynikiem w Titanfallu otrzyma kartę graficzną GeForce GTX 770. Ponadto, na uczestników czekać będą także gadżety: kubki, koszulki, plecaki, pendrive’y i podkładki pod mysz.

Uwadze wszystkich zainteresowanych polecamy także oficjalną stronę GAME24. Po rejestracji na niej można uzyskać dodatkowe informacje na temat transmisji na żywo w serwisie Twitch, a także – jeżeli ktoś zamierza się wybrać na wycieczkę – zarezerwować sobie miejsce na jednej z imprez we wspomnianych metropoliach. Transmisję będzie można również oglądać poniżej – rozpoczynamy w piątek o godzinie 03:00 nad ranem!