Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2023, 09:38

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Zobacz 10-minutowy gameplay z nowego RPG-a akcji twórców NioH

Premiera Wo Long: Fallen Dynasty jest tuż za rogiem. W związku z tym do sieci trafił nowy materiał prezentujący nadchodzącą produkcję studia Team Ninja. To 10-minutowy gameplay.

Źródło fot. Koei Tecmo
i

Do debiutu Wo Long: Fallen Dynasty pozostało niewiele czasu. W związku z tym do sieci trafiają kolejne materiały prezentujące dzieło twórców NioH. W zeszłym miesiącu Internet obiegł krótki zwiastun, skupiający się na widowiskowych pojedynkach. Portal IGN opublikował z kolei znacznie obszerniejsze wideo, które pozwala bliżej przyjrzeć się mechanice gry oraz jej warstwie wizualnej.

Powyższy gameplay świetnie pokazuje, jak wymagające będą dla graczy starcia z wrogami. Aby wyjść cało z pojedynków, będziemy musieli się nieźle natrudzić, wykorzystując przy tym pełny wachlarz ciosów i bloków oraz różnego rodzaju broń. Chwile wytchnienia od walki przeznaczymy na eksplorację i podziwianie pięknych, azjatyckich krajobrazów – w materiale widzimy region o nazwie Mount Tianzhu, który jest jedną z początkowych lokacji Wo Long: Fallen Dynasty.

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje 3 marca 2023 roku. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Warto podkreślić, że w dniu premiery produkcja studia Team Ninja trafi do usługi Xbox Game Pass.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej