Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość poradniki 7 marca 2023, 14:00

Fire Build w Wo Long Fallen Dynasty

Fire Build polubią wszyscy gracze, którzy cenią sobie ofensywne zagrania. Dzięki temu poradnikowi dowiecie się więcej jak go poprawnie złożyć.

Źródło fot. Koei Tecmo
i

W Wo Long Fallen Dynasty gracze mają dostęp do wielu ścieżek rozwoju swojej postaci, głównie dzięki dużej ilości broni, pancerzy jak i żywiołów. Na tej stronie poradnika dowiecie się jak poprawnie złożyć Fire Build, który skupia się na zadawaniu obrażeń oraz Martial Arts.

Virtues w Wo Long

W Wo Long Fallen Dynasty można rozwijac postać w oparciu o pięć żywiołów, a są to:

 1. Woda (Water)
 2. Ogień (Fire)
 3. Ziemia (Earth)
 4. Drewno (Wood)
 5. Metal

Każdy build ma swoje zalety. Ten, który skupia się na żywiole ognia, cechuje się zadawaniem dużej ilości obrażeń. Ponadto wzmacnia ono działanie Martial Arts, czyli technik danej broni. Jeśli jesteście fanami agresywnej walki, która odbywa się bardzo blisko wroga, to wypróbujcie ten build na Waszej postaci.

Metal Build w Wo Long

 1. Broń do walki na dystans – Dowolny łuk
 2. Broń do walki w zwarciu – Sky Piercing Halberd / Dual Reaper Halberds
 3. Armor – Flying General Set
 4. Primary Spells – Amplify Damage, Fireblast, Overpower Burst oraz Alacrity Haste
 5. Divine Beast – Xiezhi
 6. Primary Stat – Fire
 7. Second Stat – Water
 8. Third Stat – Earth

Tworząc build, który specjalizować się będzie w Fire Virtue, w pierwszej kolejności zacznijcie dawać dużo punktów w ten parametr. Ponadto, dobrze będzie zdobyć Sky Piercing Halberd lub Dual Reaper Halberds. Są to bronie najlepiej skalujące się z ognistym żywiołem. Ponadto, Flying General Set wzmocni obrażenia zarówno Martial Arts jak i broni typu Halberd.

Jeśli chodzi o Wizardry Spells, to 3 z nich mają za zadanie wzmocnić Wasze obrażenia, zarówno broni, jak i Martial Arts czy zaklęć. Są to: Amplify Damage, które wzmocni Waszą siłę ataku, ale również obniży obronę, Overpower Burst, czyli czar znacząco wzmacniający obrażenia wszelkiego typy oraz Alacrity Haste – czar z drzewka wody – pozwalający na szybsze poruszanie się. Natomiast Fireblast pozwoli Wam na rzucenie ognistego pocisku, które zabierze małą część HP przy zderzeniu się z przeciwnikiem oraz nałoży część statusu ognia (jeśli się zapełni, przeciwnik zacznie płonąć i tracić zdrowie przez pewien czas).

Fire build sprawdzi się bardzo dobrze dla osób, które wierzą, że najlepszą obroną jest atak. Korzystając z Halabard oraz Martial Arts, będziecie siać spustoszenie w szeregach wroga. Pamiętajcie jednak, aby korzystać z tych technik, gdy Wasz Miernik Spirit będzie wysoki.

Więcej na temat Wo Long: Fallen Dynasty przeczytacie poniżej.

 1. Poradnik do gry.

Dawid Norkowski

Dawid Norkowski

Ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku dziennikarskim. Swoją przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2019 roku, kiedy to podjął się trudnej sztuki pisania kompleksowych poradników do gier. Na przestrzeni lat wyspecjalizował się w gatunku soulslike; w wolnych chwilach czyta o naparach, które pomogą mu zniwelować stres po tysięcznym zgonie na tym samym etapie gry. Wielki fan bijatyk (Tekken), który regularnie uczestniczy w turniejach związanych z tym gatunkiem.

więcej