Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość poradniki 7 marca 2023, 13:55

Metal Build w Wo Long Fallen Dynasty

Metal Build jest świetny dla graczy Wo Long, którzy chcą zadawać przeciwnikom obrażenia w czasie. Dzięki temu poradnikowi dowiecie się więcej jak go poprawnie złożyć.

Źródło fot. Koei Tecmo
i

Wo Long Fallen Dynasty oferuje dużą ilość broni, czarów i technik, które zmienią diametralnie Wasz sposób walki. W tym poradniku poznacie przykład Metal Buildu, który skupia się na zadawaniu obrażeń w czasie.

Virtues w Wo Long

W Wo Long Fallen Dynasty można rozwijac postać w oparciu o pięć żywiołów, a są to:

 1. Woda (Water)
 2. Ogień (Fire)
 3. Ziemia (Earth)
 4. Drewno (Wood)
 5. Metal

Każdy build ma swoje zalety. Ten, który skupia się na żywiole metalu, cechuje się zadawaniem obrażeń w czasie, dzięki truciźnie, która jest nakładana za pomocą Wizardry Spells. Sprawuje się dobrze w zabijaniu wrogów z bezpiecznej odległości. Ponadto, wydłuża czas utrzymania Spirit na wysokim poziomie i obniża zużycie tego parametru poprzez użycie Wizardry Spells.

Metal Build w Wo Long

 1. Broń do walki na dystans – Tiger Hunting Bow / Poison Throwing Knife
 2. Broń do walki w zwarciu – Guding Blade / Triumphant Conquest / Sword of Yu the Great
 3. Armor – Evil Taoist Set
 4. Primary Spells – Life Wither, Elemental Plague, Toxin Weapon oraz Thorn Shot
 5. Divine Beast – Baihu / Tengshe
 6. Primary Stat – Metal
 7. Second Stat – Wood
 8. Third Stat – Fire

W zależności od tego, jaką główną broń wybierzecie, build powinien skupiać się na walce w zwarciu, najlepiej na małym lub średnim dystansie. Wasze łuki i kusze niezbyt dobrze skalują się z Metal Virtue (Tiger Hunting Bow to jedyna broń skalująca się z tym parametrem, a Poison Knife pozwoli nałożyć lub utrzymać status trucizny).

Metal Build w Wo Long Fallen Dynasty - ilustracja #1

Przed podjęciem walki powinniście nałożyć na broń trutkę za pomocą Toxin Weapon Wizardry Spell. Następnie wzmocnić się przy użyciu Elemental Plague, które spowoduje, że szybkość ładowania negatywnych statusów zwiększy się. Przy okazji korzystajcie z Life Wither, aby przeciwnik dotknięty tym zaklęciem otrzymywał więcej obrażeń. Thorn Shot nada się idealnie do spowolniania wrogów i trzymania ich na dystans.

Metal build sprawdzi się bardzo dobrze dla osób, które chcą zadawać obrażenia przeciwnikom, nie ryzykując zbytnio utraty własnego zdrowia, gdyż będą to mogły robić za pomocą trucizny.

Więcej na temat Wo Long Fallen Dynasty przeczytacie poniżej.

 1. Poradnik do gry.

Dawid Norkowski

Dawid Norkowski

Ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku dziennikarskim. Swoją przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2019 roku, kiedy to podjął się trudnej sztuki pisania kompleksowych poradników do gier. Na przestrzeni lat wyspecjalizował się w gatunku soulslike; w wolnych chwilach czyta o naparach, które pomogą mu zniwelować stres po tysięcznym zgonie na tym samym etapie gry. Wielki fan bijatyk (Tekken), który regularnie uczestniczy w turniejach związanych z tym gatunkiem.

więcej