Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość poradniki 7 marca 2023, 13:58

Wood Build w Wo Long Fallen Dynasty

Wood Build jest świetny dla graczy, którzy cenią sobie dużą wytrzymałość w walce, lub popełniają sporo błędów. Dzięki temu poradnikowi dowiecie się więcej jak go poprawnie złożyć.

Źródło fot. Koei Tecmo
i

Wo Long Fallen Dynasty pozwala na skonstruowanie przeróżnych buildów, sprawiając, że każdy z graczy znajdzie tu coś dla siebie. W tym poradniku poznacie przykład Wood Buildu, który skupia się wysokiej przeżywalności Waszej postaci.

Virtues w Wo Long

W Wo Long Fallen Dynasty można rozwijac postać w oparciu o pięć żywiołów, a są to:

 1. Woda (Water)
 2. Ogień (Fire)
 3. Ziemia (Earth)
 4. Drewno (Wood)
 5. Metal

Każdy żywioł jest bardzo ważny, jednakże na niektórych musicie skupić się bardziej, jeśli chcecie skonstruować dobrze działający build. Jednym z przykładów może być Wood Virtue, cechujący się dużą wytrzymałością. Mówiąc krótko, jest to Tank Build. Dzięki niektórym Wizardry Spells i częściom pancerza będziecie o wiele trudniejsi do zabicia, a do tego odnawianie zdrowia stanie się jeszcze prostsze.

Wood Build w Wo Long

 1. Broń do walki na dystans – Dowolny rodzaj kuszy
 2. Broń do walki w zwarciu – Golden Staff of King Yufu
 3. Armor – Tianzhu Hermit Set
 4. Primary Spells – Absorb Vitality, Guard Formation, Enchanced Defense oraz Barbed Nightmare
 5. Divine Beast – Qinglong / Yinglong
 6. Primary Stat – Wood
 7. Second Stat – Stone

Dzięki temu buildowi Wasza postać stanie się niczym skała. Posiadać będzie bardzo dużą ilość HP oraz przyzwoitą obronę. Jeśli chcecie przedzierać się przez siły wroga, nie skupiając się zbytnio na unikaniu ich ataków, lub gdy po prostu czujecie się pewniejsi, gdy Wasz pasek zdrowia jest ogromny, to ten build sprawdzi się idealnie dla Was.

Tianzhu Hermit Set nie dość, że doda 10 punktów maksymalnego zdrowia, to do tego wzmocni zadawane obrażenia od Spirit do broni typu Staff, którą jest Golden Staff of King Yufu. Ponadto skaluje się ona bardzo dobrze z Wood Virtue. Co więcej, Wasz Divine Beast, zarówno Qinglong jak i Yinglong (wybór należy do Was) jeszcze bardziej zwiększy przeżywalność i defensywę postaci.

Wood Build w Wo Long Fallen Dynasty - ilustracja #1

W przypadku Wizardry Spells, służyć one będą głównie do wzmocnień obrony. Dzięki Absorb Vitality, ataki będą Was leczyć o pewien procent zadanych obrażeń. Guard Formation stworzy pole na ziemi, a przebywanie w nim będzie redukować damage przeciwników.

Barbed Nightmare to jedyny ofensywny czar, który stworzy kolce na pewnym obszarze. Przeciwnicy, którzy w nie wejdą, stracą HP, natomiast Wy jak i Wasi sojusznicy odzyskają jej pewną część. Jedynie Enchanced Defense należy do drzewka Earth, które przez 20 sekund zmniejszy otrzymywane obrażenia.

Przed podjęciem walki wystarczy, że skorzystacie z dostępnych Wizardry Spells, aby dostatecznie mocno wzmocnić się przed potyczką. Następnie starajcie się odbijać ataki wrogów i atakować ich, gdy widzicie, że są bezbronii. Dzięki temu buildowi możecie sobie pozwolić na wiele błędów.

Więcej na temat Wo Long: Fallen Dynasty przeczytacie poniżej.

 1. Poradnik do gry.

Dawid Norkowski

Dawid Norkowski

Ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku dziennikarskim. Swoją przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2019 roku, kiedy to podjął się trudnej sztuki pisania kompleksowych poradników do gier. Na przestrzeni lat wyspecjalizował się w gatunku soulslike; w wolnych chwilach czyta o naparach, które pomogą mu zniwelować stres po tysięcznym zgonie na tym samym etapie gry. Wielki fan bijatyk (Tekken), który regularnie uczestniczy w turniejach związanych z tym gatunkiem.

więcej