Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość poradniki 6 marca 2023, 12:40

autor: Adam Adamczyk

Water Build w Wo Long Fallen Dynasty

Water Build świetnie sprawdza się do walki na dystans w Wo Long Fallen Dynasty. Dzięki temu poradnikowi dowiecie się wszystkiego na jego temat.

Źródło fot. Steam | Wo Long: Fallen Dynasty
i

Wo Long: Fallen Dynasty oferuje graczom sporych rozmiarów świat, w którym można walczyć z przeciwnikami, wykonywać zadania i oczywiście rozwijać swoją postać. W tym poradniku poznacie przykład Water Builda, który doskonale sprawdza się podczas walki na dystans i zadawania wysokich obrażeń krytycznych.

Virtues w Wo Long

W Wo Long Fallen Dynasty można rozwijac postać w oparciu o pięć żywiołów, a są to:

 1. Woda (Water)
 2. Ogień (Fire)
 3. Ziemia (Earth)
 4. Drewno (Wood)
 5. Metal

Każdy build ma swoje zalety. Ten bazujący na wodzie jest ceniony między innymi za wysokie obrażenia krytyczne, trzymanie przeciwników na dystans oraz możliwość stania się niewidzialnym przez jakiś czas.

Water Build w Wo Long

 1. Broń do walki na dystans – Feathered Calvarly Bow
 2. Broń do walki w zwarciu – Mounted Bandit Scimitars
 3. Armor – Stalwart Tiger Servant Set
 4. Primary Spells – Unseeable Form, Ice Weapon, Omnius Chill
 5. Primary Stat – Water
 6. Second Stat – Wood
 7. Third Stat – Metal

Tworząc Water Build najlepiej od razu stawiać na łuki w roli głównej broni, dzięki której można trzymać przeciwników na dystans. Czasami jednak bardzo przydatne są miecze, zwłaszcza kiedy użyjecie zaklęcia Unseeable Form, dzięki któremu można zakraść się do wroga i zaatakować go z zaskoczenia, zadając mu wysokie obrażenia.

Wspomniany czar jest bardzo przydatny w lokacjach pełnych potworów. Możecie dzięki niemu łatwo je ominąć bez konieczności walki. Przydaje się to w przypadku, kiedy za wszelką cenę chcemy uniknąć starcia, jednak należy się wówczas liczyć z tym, że stracicie szansę na zdobycie punktów doświadczenia. W ten sposób łatwiej możecie także wznieść flagi służące do zapisu lub wzmacniania postaci.

Water Build świetnie radzi sobie również w walce z bossami. Posiada on czary umożliwiające zamrożenie przeciwnika, co ułatwia oddalanie się od niego i atakowanie za pomocą łuku.

Najogólniej mówiąc, jedną z najskuteczniejszych taktyk podczas walki z rywalami jest korzystanie z Unseeable Form i atakowanie ich z zaskoczenia, lub używanie czarów do walki na odległość, wspierając się łukiem.

Więcej na temat Wo Long: Fallen Dynasty przeczytacie poniżej.

 1. Poradnik do gry.

Adam Adamczyk

Adam Adamczyk

Pisaniem zajmuje się zawodowo od 2013 roku. W 2021 roku dołączył do GRYOnline.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuje się informacjami stricte technologicznymi. Współpracował z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuje się od dziecka. Poza tym jego zainteresowania obejmują grę na gitarze, komponowanie muzyki oraz sporty siłowe.

więcej