Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2023, 16:45

Xbox Game Pass na przełom lutego i marca z konkurentem Elden Ring

Poznaliśmy listę gier, które trafią do PC/Xbox Game Passa na przełomie lutego i marca 2023 roku. Liczy ona tylko cztery pozycje, ale są wśród nich Wo Long: Fallen Dynasty oraz F1 22.

Źródło fot. Koei Tecmo.
i

Poznaliśmy listę tytułów, które trafią do usług PC/Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate na przełomie lutego oraz marca 2023 roku. Tym razem są to tylko cztery gry.

Głównym daniem jest oczywiście Wo Long: Fallen Dynasty – RPG akcji od Team Ninja, czyli twórców serii NioH. Jeśli czujecie pustkę po Elden Ring, koniecznie zainteresujcie się tą produkcją. Przypominam, że w najbliższy piątek na PC, PS4, PS5, XOne i XSX/S zostanie udostępniona jej wersja demo, z której postępy będzie można przenieść do właściwej gry.

Pełną listę tytułów (wraz z platformami i datami) znajdziecie poniżej.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Xbox Game Pass na luty/marzec 2023

  • Merge & Blade (PC, konsole i chmura) – dostępne od 28 lutego (premiera wersji 1.0)
  • Soul Hackers 2 (PC, konsole i chmura) – dostępne od 28 lutego
  • F1 22 (PC i konsole) – dostępne od 2 marca
  • Wo Long: Fallen Dynasty (PC, konsole i chmura) – dostępne od 3 marca (premiera)

Xbox Game Pass 28 lutego opuszczą

Część gier jest regularnie usuwana z PC/Xbox Game Passa i nie inaczej będzie na koniec lutego. Ich lista niestety jest dłuższa niż nowości, gdyż obejmuje siedem pozycji, w tym naprawdę ciekawe tytuły takie jak Alien: Isolation, Dragon Ball FighterZ czy Octopath Traveler. Jeśli pragniecie sprawdzić któryś z nich, macie na to jeszcze równo tydzień.

Natomiast kolejne gry, które trafią do Game Passa, poznamy na początku marca.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej