Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2015, 11:10

autor: Meehow

Wiosenna wyprzedaż na Originie – do 50% zniżki na gry, dodatki i DLC

Trwa wiosenna wyprzedaż na platformie Origin. W ofercie znajdują się tytuły z takich serii, jak Dragon Age, Mass Effect, Battlefield, Need for Speed czy The Sims objęte nawet 50-procentowymi rabatami.

Origin - Wiosenna wyprzedaż na Originie – do 50% zniżki na gry, dodatki i DLC - wiadomość - 2015-04-03
Origin

Trwa kolejna już w ostatnim czasie wiosenna wyprzedaż, tym razem na platformie dystrybucji cyfrowej Origin. Firma Electronic Arts przygotowała w sumie 351 przecenionych pozycji z rozmaitych gatunków – są to zarówno pełnoprawne tytuły i zestawy gier z danej serii, jak również mniejsze i większe dodatki, drobne DLC i pakiety ulepszające już posiadane tytuły do bogatszych edycji. Oferta jest całkiem zacna, ponieważ obejmuje zarówno najbardziej hitowe produkcje z katalogu Electronic Arts i spoza niego, jak również gry starsze i/lub mniej znane. Wszystko to objęte nawet 50-procentowymi rabatami. Tym sposobem można po taniości dorwać produkty spod znaku Battlefield (w tym najnowszy Battlefield: Hardline od 120 złotych), Dragon Age (Dragon Age: Inkwizycja od 90 złotych), FIFA (FIFA 15 od 90 złotych), Mass Effect, Need for Speed, SimCity (SimCity: Kompletna Edycja za 45 złotych) czy The Sims (The Sims 4 za 90 złotych). Znalazło się nawet miejsce dla rodzimych Wiedźminów. Fani growej nostalgii mogą również za darmo dodać do swojej biblioteki cyberpunkowy klasyk – oryginalny Syndicate z 1993 roku.

Wiosenna wyprzedaż na Originie potrwa do 9 kwietnia do godziny 19:00 czasu polskiego, zatem nie trzeba się przesadnie śpieszyć.