Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2014, 11:40

autor: Sarge

Wieści ze świata (War Thunder, Shadow Warrior, Uncharted) 28/3/14

Dziś piszemy m.in. o wersji demonstracyjnej Shadow Warrior, odejściu reżysera nadchodzącej odsłony Uncharted ze studia Naughty Dog, a także o grze War Thunder w wersji na Xboksa One. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Spacebase DF-9

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto wczesną wersję Music Creatora 6. Program firmy Cakewalk można aktualnie nabyć 75% taniej. Oprogramowanie kosztuje obecnie 12,49 euro (ok. 52 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

War Thunder

Anton Yudintsev ze studia Gaijin Entertainment powiedział w wywiadzie dla serwisu GameSpot, że gra War Thunder nie ukaże się na Xboksie One. Powodem takiej decyzji jest fakt, że firma Microsoft obecnie nie pozwala na funkcję cross-play (umożliwiającą wspólną rozgrywkę sieciową z posiadaczami innych platform sprzętowych) w produkcjach na tę konsolę. Jak dotąd, War Thunder zadebiutował na PC oraz PlayStation 4, korzystając ze wspomnianej opcji cross-play. Zdaniem Yudintseva, wypuszczenie gry na Xboksa One bez tej funkcji jest nieopłacalne, bo na rynku jest wciąż zbyt mało posiadaczy konsol nowej generacji, by mogli oni dobrze bawić się w War Thunder.

War Thunder na razie pozostanie dostępny tylko na PC i PlayStation 4 - Wieści ze świata (War Thunder, Shadow Warrior, Uncharted) 28/3/14 - wiadomość - 2014-03-28
War Thunder na razie pozostanie dostępny tylko na PC i PlayStation 4

Uncharted

Justin Richmond poinformował serwis IGN, że zdecydował się opuścić studio Naughty Dog, mimo zajmowanego stanowiska reżysera nowej części Uncharted na PlayStation 4. Richmond dobrze wspomina swoją współpracę z deweloperem, ale zdecydował się odejść za porozumieniem obu stron i dołączyć do zespołu Riot Games (League of Legends). Niedawno studio Naughty Dog opuściła także Amy Hennig, scenarzystka serii Uncharted.

Shadow Warrior

W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam pojawiła się wersja demonstracyjna gry Shadow Warrior, która miała swoją premierę 26 września 2013 roku. Jeśli po jej przetestowaniu zdecydujecie się na zakup, to teraz jest ku temu najlepsza okazja. Do godziny 18:00 trwa bowiem promocja, w ramach której możecie nabyć grę za 6,24 euro (ok. 26 zł).

Titanic: Honor and Glory

Studio Four Funnels Entertainment ogłosiło na oficjalnej stronie internetowej, że gra Titanic: Honor and Glory wykorzysta silnik Unreal Engine 4. Dotychczas projekt powstawał na bazie technologii CryEngine 3, ale twórcy zdecydowali się ją zmienić. Ostatnio udostępnione screeny i wszystkie nadchodzące prezentują już grę działającą na silniku Unreal Engine 4.

Wirtualny Titanic prezentuje się niezwykle okazale - Wieści ze świata (War Thunder, Shadow Warrior, Uncharted) 28/3/14 - wiadomość - 2014-03-28
Wirtualny Titanic prezentuje się niezwykle okazale

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Ku: Shroud of the Morrigan
  2. Freedom Wars
  3. Galactic Civilizations III
  4. Watch Dogs
  5. Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Watch Dogs – Witamy w Chicago (PL)