Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2014, 15:05

autor: Sarge

Wieści ze świata (To the Moon, Nidhogg, Destiny VIII) 2/1/14

Dziś piszemy m.in. o nowej zapowiedzi firmy Square Enix, dwóch grach tworzonych przez jednego z twórców serii Tekken, darmowym mini-epizodzie do gry To the Moon, a także o dacie premiery niezależnej produkcji Nidhogg. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nidhogg

Niezależne studio Messhof poinformowało, że gra Nidhogg zadebiutuje 13 stycznia bieżącego roku w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam. Jest to dwuwymiarowa platformówka z elementami akcji, charakteryzująca się staroszkolną oprawą graficzną rodem z Atari. Poniżej znajdziecie zwiastun promujący ten tytuł.

Katsuhiro Harada

Katsuhiro Harada (jeden z głównych twórców serii Tekken) ujawnił w wywiadzie dla japońskiego serwisu 4Gamer (przetłumaczonym przez redakcję Siliconera), że w bieżącym roku zapowie dwie nowe gry. Na razie nie znamy na ich temat żadnych szczegółów, ale z jego słów wynika, że nie będą to kolejne odsłony popularnego cyklu bijatyk. Być może chodzi zatem o zupełnie nowe tytuły.

To the Moon

Studio Freebird Games udostępniło darmowy mini-epizod do gry To the Moon, przeznaczony dla osób, które już ukończyły ten tytuł. Patch wprowadzający dodatkową zawartość jest dostępny do ściągnięcia pod tym adresem. Posiadacze wersji na Steama pobiorą go automatycznie przy okazji uruchomienia gry. Ukończenie mini-epizodu ma zająć przeciętnemu graczowi ok. 20 minut.

Fabuła mini-epizodu do gry To the Moon ma charakter świąteczny - Wieści ze świata (To the Moon, Nidhogg, Destiny VIII) 2/1/14 - wiadomość - 2014-01-02
Fabuła mini-epizodu do gry To the Moon ma charakter świąteczny

Destiny VIII

Firma Square Enix otworzyła stronę internetową destiny-viii.com, zawierającą na razie datę 8 stycznia 2014 roku, która sugeruje, że tego dnia ujawniona zostanie nowa gra. Żadnych szczegółów na razie nie znamy, choć mówi się o crossoverze, nad którym Square Enix pracowałoby z zespołem Gloops, specjalizującym się w produkcjach na urządzenia mobilne. Wskazują na to loga widoczne na oficjalnej stronie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Sonic & Sega All-Stars Racing Transformed
  2. OMSI 2: The Omnibussimulator

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Framed - trailer