Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2014, 19:29

autor: qjin

Ostatni dzień świątecznej wyprzedaży Steam – powtórka najpopularniejszych promocji

W przededniu zakończenia świątecznej akcji na platformie Steam przeceniono najchętniej kupowane przez użytkowników gry, czyli m.in. BioShock Infinite, The Stanley Parable, Dishonored, PayDay 2, Saints Row IV czy Tomb Raidera.

Tradycji stało się zadość i w finale akcji na Steamie obniżono ceny najlepiej sprzedających się gier w dotychczasowych dniach świątecznej wyprzedaży - Ostatni dzień świątecznej wyprzedaży Steam – powtórka najpopularniejszych promocji - wiadomość - 2014-01-02
Tradycji stało się zadość i w finale akcji na Steamie obniżono ceny najlepiej sprzedających się gier w dotychczasowych dniach świątecznej wyprzedaży

Właśnie rozpoczął się piętnasty i zarazem ostatni dzień zimowych przecen w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam. W promocji znalazły się najpopularniejsze gry z dotychczasowych ofert, czyli chociażby najnowszy Tomb Raider, Dishonored (także w edycji GotY), The Elder Scrolls V: Skyrim (również w wydaniu z wszystkimi DLC) czy BioShock: Infinite.

Oferty dnia (ważne do jutra do godz. 19:00)

Macie wyjątkowo 24 godziny na zakup któregoś z poniższych tytułów:

Oferty w ramach błyskawicznych okazji oraz wyboru społeczności zostały już zakończone. Ostatnim tytułem wybranym przez użytkowników Steam okazał się tytuły firmy Ubisoft, Far Cry 3, który możecie nadal kupić taniej, gdyż znalazł się w głównej przecenie.

Jeśli dzisiejsza lista gier nie przypadła Wam do gustu, to być może zainteresują Was wczorajsze przeceny, którą są nadal aktualne. Wśród nich znalazły się obniżki na Mortal Kombat: Komplete Edition czy wielce oczekiwany przez graczy The Walking Dead: Season Two.

Wszystkie promocje, w tym te, które nie zostały odnotowane na stronie głównej sklepu elektronicznej dystrybucji, zostaną zakończone jutro o godzinie 19:00 czasu polskiego. Jest to więc ostatnia szansa na zakup gier w promocyjnych cenach w ramach świątecznej wyprzedaży Steam.