Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2017, 13:54

autor: Draug

Wieści ze świata (The Elder Scrolls Online: Morrowind, Owlchemy Labs i Google) 11/5/2017

Dziś piszemy o wczesnym dostępie do The Elder Scrolls Online: Morrowind na PC i o przejęciu studia Owlchemy Labs (twórców VR-owej gry Job Simulator) przez firmę Google. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Elder Scrolls Online – wczesny dostęp na PC od 22 maja

Firma Bethesda Softworks i studio ZeniMax Online oferują komputerowym graczom wczesny dostęp do dodatku Morrowind do MMORPG The Elder Scrolls Online. Użytkownicy platform PC i Mac będą mogli zagrać od 22 maja (dwa tygodnie przed oficjalną premierą wyznaczoną na 6 czerwca), o ile kupili rozszerzenie w przedsprzedaży. Co istotne, mowa tu o uzyskaniu wczesnego dostępu do pełnej wersji gry, z zachowaniem postępów po debiucie, a nawet możliwością pobrania od razu kolejnej dużej aktualizacji (Update 14), która ma ukazać się razem z dodatkiem.

Wczesny dostęp zostanie przyznany automatycznie osobom, które już posiadają „podstawkę” i kupią Morrowinda w wersji cyfrowej. Nabywcy pudełkowej edycji kolekcjonerskiej muszą wypełnić odpowiedni formularz na stronie wsparcia technicznego gry i przedstawić dowód zakupu, zanim będą mogli dołączyć do zabawy.

Oto jeden z dwóch domów, które znajdą się w The Elder Scrolls Online razem ze startem wczesnego dostępu do dodatku Morrowind. - Wieści ze świata (The Elder Scrolls Online: Morrowind, Owlchemy Labs i Google) 11/5/2017 - wiadomość - 2017-05-11
Oto jeden z dwóch domów, które znajdą się w The Elder Scrolls Online razem ze startem wczesnego dostępu do dodatku Morrowind.

Google kupuje studio Owlchemy Labs – twórców Job Simulator

Studio Owlchemy Labs, znane przede wszystkim z popularnej VR-owej gry Job Simulator, która została wypuszczona razem z goglami HTC Vive (a potem trafiła na pozostałe urządzenia tego typu), pochwaliło się, że zostało nabyte przez firmę Google. Zespół zapewnił przy tym, że będzie dalej skupiony na wirtualnej rzeczywistości, otrzymując do dyspozycji większe możliwości badania tej technologii niż kiedykolwiek wcześniej. Google zapewne zdecydowało się na zakup producenta, by zapewnić mocne gry swoim własnym goglom Daydream View.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. NBA Playgrounds
 2. Raiders of the Broken Planet
 3. Divinity: Original Sin II
 4. Ancestors
 5. LEGO Dimensions
 6. Dead by Daylight
 7. Secret World Legends
 8. Endless Space 2
 9. Tokyo 42

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Widower's Sky – zwiastun #1
 2. Vanquish – zwiastun wersji na PC
 3. Raiders of the Broken Planet – zwiastun #2
 4. LocoRoco Remastered – zwiastun na premierę
 5. Injustice 2 – Co warto wiedzieć o Injustice 2?
 6. Hearts of Iron IV: Death or Dishonor – zwiastun #1
 7. Farming Simulator 17: Oficjalny Dodatek Big Bud – zwiastun #1
 8. Absolver – system walki
 9. Elex – prolog (dubbing PL)
 10. Ancestors – zwiastun #1