Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2017, 13:55

autor: Adrian Werner

The Sims Mobile trafi w tym roku na iOS i Androida

Firma Electronic Arts udostępniła na Androidzie wczesną wersję testową gry The Sims Mobile, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu. Co ciekawe, projekt nie został wcześniej oficjalnie zapowiedziany.

Gra będzie bardziej przypominała pecetowe odsłony marki niż mobilne The Sims FreePlay z 2011 roku. - The Sims Mobile trafi w tym roku na iOS i Androida - wiadomość - 2017-05-15
Gra będzie bardziej przypominała pecetowe odsłony marki niż mobilne The Sims FreePlay z 2011 roku.
THE SIMS MOBILE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Electronic Arts
  2. Gatunek: symulacja
  3. Platformy: iOS, AND
  4. Model biznesowy: free-to-play

Firma Electronic Arts sprawiła nam niespodziankę, wypuszczając bez zapowiedzi w tzw. soft-launchu wczesną wersję The Sims Mobile, czyli najnowszej mobilnej odsłony popularnego cyklu. Na razie testy trwają wyłącznie w brazylijskim Google Play, ale wkrótce spodziewamy się wersji na iOS.

Zgodnie z tradycjami serii, The Sims Mobile skoncentruje się na symulowaniu życia wirtualnych postaci. Gracze otrzymają sporą swobodę tworzenia bohaterów. Zdecydujemy o ich wyglądzie, wybierając między różnymi odcieniami skóry, fryzurami, ubraniami i akcesoriami. Ustalimy także ich osobowości oraz cele życiowe, obejmujące zarówno karierę, jak i hobby.

Gracze będą mogli konfigurować lokum postaci, wybierając między różnymi meblami, urządzeniami i dekoracjami. Wraz z postępami w zabawie odblokujemy nowe aktywności oraz ciekawe miejsca poza domem. Pojawi się także opcja organizowania przyjęć i uczęszczania na imprezy innych simów. Podczas nich nawiążemy przyjaźnie i rozwiniemy związki romantyczne. Weźmiemy również udział w specjalnych wydarzeniach, takich jak szybkie randki w parku.

Ponadto The Sims Mobile umożliwia kształtowanie rozwoju całych rodzin. Gdy postać zrealizuje swoje cele i przejdzie na emeryturę, otrzymamy specjalne pamiątki, które pozwolą na odblokowanie nowych zainteresowań oraz karier w kolejnych pokoleniach. Przykładowo, osiągnięcia dziadka jako adwokata mogą zainspirować jego wnuczkę do zostania sędzią, a wujek pracujący jako kucharz zachęci swojego siostrzeńca do zostania gwiazdą telewizyjnego show kulinarnego.

The Sims Mobile wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Na razie nie wiemy, na kiedy zaplanowano premierę gry.

  1. Oficjalna strona marki The Sims
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Sims Mobile

The Sims Mobile